Bezpieczniki taśmowe 41x11 mm, 50A (2 sztuki)

4,99
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63653Kod producenta: 63653Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki taśmowe o wymiarach 41x11 mm i prądzie znamionowym 50A są elektrycznymi urządzeniami służącymi do zabezpieczania obwodów elektrycznych w pojazdach samochodowych. Ich główną funkcją jest ochrona przed przeciążeniem oraz nadmiernym prądem, który może prowadzić do uszkodzenia obwodów lub nawet pożaru.

Bezpieczniki taśmowe 41x11 mm, 50A (2 sztuki) - specyfikacja techniczna

  • Rozmiar: Bezpieczniki taśmowe mają wymiary 41x11 mm, co oznacza, że są stosunkowo małe i łatwe do zamontowania w różnych miejscach w samochodzie.
  • Prąd znamionowy: Ich prąd znamionowy wynosi 50A, co oznacza, że są zaprojektowane tak, aby przewodzić prąd o wartości do 50 amperów. Gdy przekroczy on tę wartość, bezpiecznik automatycznie się wyłącza, chroniąc tym samym obwód przed uszkodzeniem.
  • Materiał wykonania: Bezpieczniki są wykonane ze stopu cynku, który jest materiałem charakteryzującym się dobrą przewodnością elektryczną oraz odpornością na korozję. To sprawia, że są one trwałe i skuteczne w działaniu.
  • Opakowanie: W jednym opakowaniu znajdują się 2 sztuki bezpieczników taśmowych. Jest to praktyczne rozwiązanie, umożliwiające wymianę lub zapasowy bezpiecznik w razie potrzeby.

Bezpieczniki taśmowe są niezbędnym elementem układu elektrycznego w samochodach, gwarantując bezpieczne działanie wszystkich obwodów i chroniąc pojazd oraz jego pasażerów przed potencjalnymi zagrożeniami wynikającymi z przeciążenia prądem. Ich różne moce pozwalają dostosować je do konkretnych potrzeb i obciążeń w różnych częściach pojazdu.

Szeroki wybór bezpieczników samochodowych w sklepie dwr.com.pl!

W sklepie dwr.com.pl jesteśmy dumni z naszego szerokiego asortymentu bezpieczników samochodowych, który obejmuje wiele różnych rodzajów, w tym popularne bezpieczniki taśmowe. Nasze bezpieczniki taśmowe o standardowych wymiarach 41x11 mm dostępne są w różnych amperażach, w tym: 30A, 40A, 50A, 60A, 80A i 100A. Zapewniamy wysoką jakość naszych produktów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje obwody elektryczne będą odpowiednio zabezpieczone. Odkryj nasz pełny wybór bezpieczników samochodowych i wybierz te, które najlepiej spełniają Twoje potrzeby!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.