Bezpieczniki taśmowe 41x11 mm, 30A (2 sztuki)

5,00
Kup teraz - dostawa w środaZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63651Kod producenta: 63651Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki taśmowe o wymiarach 41x11 mm i prądzie znamionowym 30A to elektryczne elementy zaprojektowane do zabezpieczania obwodów elektrycznych w samochodach przed przeciążeniem. Są one często stosowane w różnych obszarach pojazdów, aby chronić układy elektryczne przed nadmiernym obciążeniem prądem.

Bezpieczniki taśmowe 41x11 mm, 30A (2 sztuki) - specyfikacja techniczna

  • Materiał wykonania: Bezpieczniki są wykonane ze stopu cynku. Jest to popularny materiał do produkcji bezpieczników, ponieważ jest trwały i odporny na korozję, co zapewnia niezawodność działania w trudnych warunkach samochodowych.
  • Rozmiar: Bezpieczniki mają wymiary 41x11 mm. Ten konkretny rozmiar jest odpowiedni do montażu w standardowych uchwytach bezpieczników stosowanych w samochodach.
  • Prąd znamionowy: Bezpieczniki mają prąd znamionowy wynoszący 30A. Oznacza to, że są one zaprojektowane tak, aby przy prądzie przekraczającym 30 amperów automatycznie przerywały obwód, chroniąc układ przed uszkodzeniem w wyniku nadmiernego obciążenia.
  • Opakowanie: Każde opakowanie zawiera 2 sztuki bezpieczników. To umożliwia wymianę lub zapas w razie potrzeby, co jest przydatne w przypadku awarii lub konieczności zabezpieczenia dodatkowych obwodów elektrycznych.

Bezpieczniki taśmowe o tych parametrach są niezwykle ważne w samochodach, ponieważ zapewniają ochronę przed potencjalnie niebezpiecznymi przeciążeniami prądowymi, które mogą prowadzić do uszkodzenia układów elektrycznych lub poważnych awarii. Warto dbać o regularną kontrolę i wymianę tych bezpieczników, aby utrzymać bezpieczeństwo i niezawodność układu elektrycznego w pojeździe.

Znajdź idealne bezpieczniki samochodowe w sklepie dwr.com.pl!

W asortymencie sklepu dwr.com.pl znajdziesz szeroki wybór bezpieczników samochodowych, zapewniających niezawodną ochronę dla Twojego pojazdu. Polecamy zwłaszcza nasze bezpieczniki taśmowe. Dostępne w różnych amperażach, w tym 30A, 40A, 50A, 60A, 80A i 100A, zapewnią Ci możliwość dopasowania odpowiedniego bezpiecznika do Twoich potrzeb. Ochrona układów elektrycznych w Twoim samochodzie jeszcze nigdy nie była tak prosta! Sprawdź nasz asortyment już teraz.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.