Bezpieczniki taśmowe HSB 42x12 mm, 60A (2 sztuki)

4,00
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63645Kod producenta: 63645Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki taśmowe HSB o wymiarach 42x12 mm i prądzie znamionowym 60A to produkty służące do zabezpieczania obwodów elektrycznych w pojazdach samochodowych przed przeciążeniem. Są one niezwykle istotnym elementem układu elektrycznego, ponieważ chronią przed nadmiernym przepływem prądu, który może spowodować uszkodzenie lub przegrzanie elementów układu, a nawet pożar.

Bezpieczniki taśmowe HSB 42x12 mm, 60A (2 sztuki) - parametry techniczne

  • Materiał wykonania: Bezpieczniki są wykonane ze stopu cynku. Ten materiał jest popularny w produkcji bezpieczników ze względu na swoją zdolność do utrzymania stabilności i odporność na działanie wysokich temperatur oraz prądów zwarciowych.
  • Rozmiar: Bezpieczniki mają wymiary 42x12 mm. Wymiary te są standardowe i pasują do odpowiednich gniazd w samochodowych skrzynkach bezpiecznikowych.
  • Prąd znamionowy: Prąd znamionowy wynosi 60A. Oznacza to, że bezpieczniki będą działać jako zabezpieczenie w obwodach, w których przewidywany prąd nie przekracza 60 amperów. W przypadku przekroczenia tego poziomu, bezpiecznik się rozłączy, przerywając obwód i chroniąc przed przeciążeniem.
  • Opakowanie: Bezpieczniki taśmowe HSB 42x12 mm, 60A są dostarczane w opakowaniu zawierającym 2 sztuki. To umożliwia łatwą wymianę bezpieczników w przypadku ich spalenia lub uszkodzenia.

Bezpieczniki taśmowe są przeznaczone do zabezpieczania obwodów elektrycznych w samochodach przed przeciążeniem. Są one niezbędnym elementem układu elektrycznego pojazdu, zapewniając jego bezpieczną pracę.

Szeroki wybór bezpieczników samochodowych w sklepie dwr.com.pl!

W sklepie dwr.com.pl mamy przyjemność zaprezentować nasz szeroki asortyment bezpieczników samochodowych, które stanowią niezbędny element ochrony układów elektrycznych w pojazdach. W szczególności polecamy nasze bezpieczniki taśmowe, w tym popularne modele HSB o wymiarach 42x12 mm. Dostępne są one w różnych amperażach, obejmując prądy znamionowe takie jak 30A, 40A, 50A, 60A, 80A, 100A, 110A, 150A i 175A. To szeroki wybór, który pozwala dostosować bezpiecznik do konkretnej potrzeby i rodzaju obwodu w pojeździe. Dzięki naszym produktom można zapewnić nie tylko bezpieczeństwo elektryczne, ale także spokojną i niezawodną pracę pojazdu. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i skorzystania z wysokiej jakości rozwiązań dostępnych w sklepie dwr.com.pl.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.