Bezpieczniki taśmowe HSB 42x12 mm, 50A (2 sztuki)

3,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63644Kod producenta: 63644Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki taśmowe HSB 42x12 mm, 50A to rodzaj bezpieczników używanych w samochodach do zabezpieczenia obwodów elektrycznych przed przeciążeniem.

Bezpieczniki taśmowe HSB 42x12 mm, 50A (2 sztuki) - parametry techniczne

  • Zastosowanie: Bezpieczniki taśmowe służą do ochrony obwodów elektrycznych w pojazdach przed przeciążeniem prądem. Głównym celem jest zapobieganie uszkodzeniom obwodów i urządzeń elektrycznych w przypadku wystąpienia nadmiernego prądu.
  • Moc: Ten konkretny model bezpiecznika ma moc ocenioną na 50 amperów (50A). Oznacza to, że jest zaprojektowany do zabezpieczania obwodów, w których przepływa prąd o maksymalnej wartości 50 amperów.
  • Materiał: Bezpieczniki są wykonane ze stopu cynku. Jest to materiał, który często stosuje się w produkcji bezpieczników ze względu na jego właściwości przewodzące i odporność na korozję.
  • Rozmiar: Bezpieczniki mają wymiary 42x12 mm. Rozmiar ten jest standardowy i pasuje do typowych gniazd bezpiecznikowych w samochodach.
  • Opakowanie: Produkt jest dostępny w opakowaniu zawierającym 2 sztuki bezpieczników. To jest wygodne, ponieważ w większości pojazdów istnieje potrzeba stosowania kilku bezpieczników, a opakowanie zawierające 2 sztuki ułatwia wymianę w razie potrzeby.

Bezpieczniki taśmowe są niezwykle istotnym elementem w elektrycznym układzie pojazdu, zapewniając ochronę przed awariami i uszkodzeniami spowodowanymi przeciążeniem prądowym. Produkt o opisanych parametrach wydaje się być odpowiedni do wielu zastosowań w motoryzacji.

Odkryj nasz szeroki wybór bezpieczników samochodowych na dwr.com.pl!

Cieszymy się, że możemy zaproponować Ci szeroki asortyment bezpieczników samochodowych dostępnych w naszym sklepie dwr.com.pl. Nasza oferta obejmuje różnorodne opcje, ale szczególnie polecamy nasze bezpieczniki taśmowe, w tym popularne bezpieczniki taśmowe HSB o wymiarach 42x12 mm. Dostępne są w szerokim zakresie amperaży, w tym: 30A, 40A, 50A, 60A, 80A, 100A, 110A, 150A i 175A.

Bezpieczniki samochodowe to niezwykle istotne elementy w utrzymaniu prawidłowego działania układów elektrycznych w Twoim pojeździe. Oferujemy wysoką jakość i różnorodność, abyś mógł znaleźć dokładnie to, czego potrzebujesz. Odwiedź nasz sklep online na dwr.com.pl i zapewnij swojemu samochodowi najlepszą ochronę przed przeciążeniami prądowymi.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.