Bezpieczniki taśmowe HSB 42x12 mm, 175A (2 sztuki)

5,00
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63650Kod producenta: 63650Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki taśmowe HSB 42x12 mm, 175A to produkty używane do zabezpieczania obwodów elektrycznych w samochodach przed przeciążeniem.

Bezpieczniki taśmowe HSB 42x12 mm, 175A (2 sztuki) - parametry techniczne

  • Zastosowanie: Bezpieczniki są przeznaczone do ochrony obwodów elektrycznych w samochodach. Ich głównym celem jest zapobieganie przeciążeniom, które mogą prowadzić do przegrzania przewodów lub uszkodzenia innych komponentów elektrycznych.
  • Moc: Bezpieczniki mają moc znamionową wynoszącą 175A (amperów). Oznacza to, że są w stanie przewodzić prąd o tej wartości bez uszkodzenia, ale przekroczenie tej wartości spowoduje ich przerwanie, chroniąc w ten sposób obwód.
  • Rozmiar: Bezpieczniki mają rozmiar 42x12 mm. Wymiary te są istotne, ponieważ muszą pasować do odpowiedniego gniazda lub uchwytu w samochodzie, aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie.
  • Materiał: Bezpieczniki są wykonane ze stopu cynku. Jest to materiał o dobrych właściwościach przewodzących prąd elektryczny i odpornych na korozję, co jest istotne w przypadku elementów elektrycznych samochodu.
  • Opakowanie: Produkt dostarczany jest w opakowaniu zawierającym 2 sztuki bezpieczników. Jest to przydatne, ponieważ pozwala na wymianę lub zapas w razie potrzeby.

Bezpieczniki taśmowe HSB 42x12 mm, 175A to komponenty elektryczne używane w samochodach do zabezpieczania obwodów przed przeciążeniem. Są wykonane z cynku, mają moc 175A i są pakowane w zestawie zawierającym 2 sztuki. Ich odpowiednie dopasowanie do gniazda jest kluczowe dla zapewnienia bezpiecznego funkcjonowania układu elektrycznego w pojeździe.

Odkryj nasz rozległy wybór bezpieczników samochodowych!

W asortymencie sklepu dwr.com.pl posiadamy szeroki asortyment bezpieczników samochodowych. Polecamy m.in. nasze bezpieczniki taśmowe, w tym bezpieczniki taśmowe HSB o wymiarach 42x12 mm, dostępne są w różnych amperażach, w tym 30A, 40A, 50A, 60A, 80A, 100A, 110A, 150A i 175A. Oferujemy wysoką jakość i różnorodność, aby sprostać różnym potrzebom związanym z zabezpieczaniem układów elektrycznych w samochodach. Wybierz odpowiedni bezpiecznik dla Twojego pojazdu i zapewnij sobie pewność, że Twoje obwody są właściwie chronione. Sprawdź naszą ofertę już teraz na dwr.com.pl!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.