Bezpieczniki taśmowe HSB 42x12 mm, 30A (2 sztuki)

3,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63642Kod producenta: 63642Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki taśmowe HSB o wymiarach 42x12 mm i prądzie znamionowym 30A to produkty przeznaczone do zabezpieczania obwodów elektrycznych w pojazdach, w szczególności samochodach, przed przeciążeniem. Są one niezbędne w systemach elektrycznych pojazdów, aby zapobiegać uszkodzeniom lub zagrożeniom związanym z nadmiernym obciążeniem prądowym.

Bezpieczniki taśmowe HSB 42x12 mm, 30A (2 sztuki) - parametry techniczne

  • Materiał: Bezpieczniki są wykonane z trwałego stopu cynku, który zapewnia odporność na korozję i długą żywotność.
  • Rozmiar: Ich wymiary wynoszą 42x12 mm, co oznacza, że są stosunkowo kompaktowe, co ułatwia ich montaż w różnych miejscach w układzie elektrycznym pojazdu.
  • Prąd znamionowy: Bezpieczniki HSB oznaczone są prądem znamionowym 30A, co oznacza, że są w stanie przewodzić prąd o maksymalnej wartości 30 amperów. Prąd znamionowy jest kluczowym parametrem, ponieważ określa, kiedy bezpiecznik się wyłączy, aby chronić obwód przed przeciążeniem. W przypadku przekroczenia tego prądu, bezpiecznik "spala się" i przerywa obwód, chroniąc tym samym przed ewentualnymi uszkodzeniami.
  • Opakowanie: Bezpieczniki są pakowane w zestawy po 2 sztuki. Jest to wygodne, gdy potrzebujesz wymienić lub zabezpieczyć więcej niż jeden obwód elektryczny w pojeździe.

Bezpieczniki taśmowe HSB 42x12 mm, 30A są więc istotnym elementem układu elektrycznego pojazdu, pomagając w utrzymaniu bezpiecznego i niezawodnego działania wszystkich jego komponentów elektrycznych. Ich konstrukcja z wysokiej jakości stopu cynku i odpowiedni prąd znamionowy sprawiają, że są skuteczną ochroną przed przeciążeniem, co jest kluczowe dla zapobiegania awariom i zagrożeniom w samochodach.

Ochrona Twojego pojazdu – szeroki wybór bezpieczników samochodowych w sklepie dwr.com.pl!

W asortymencie sklepu dwr.com.pl z dumą prezentujemy bogaty wybór bezpieczników samochodowych, zapewniających niezbędną ochronę Twojego pojazdu. Nasza oferta obejmuje różne rodzaje bezpieczników, a szczególnie polecamy nasze bezpieczniki taśmowe, w tym popularne bezpieczniki taśmowe HSB o rozmiarze 42x12 mm. Te niezawodne akcesoria dostępne są w różnych amperażach, pozwalając Ci dostosować ochronę elektryczną Twojego samochodu do indywidualnych potrzeb. Oferujemy bezpieczniki o amperażach 30A, 40A, 50A, 60A, 80A, 100A, 110A, 150A i 175A. Wybierając bezpieczniki od dwr.com.pl, wybierasz pewność i jakość w ochronie układu elektrycznego Twojego pojazdu. Sprawdź naszą ofertę już teraz i dbaj o bezpieczeństwo swojego samochodu!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.