Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL, 50A (2 sztuki)

Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL, 50A (2 sztuki)
5,99
Kup teraz - dostawa w czwartekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63624Kod producenta: 63624Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL, 50A (2 sztuki), to produkty stworzone specjalnie do zabezpieczania instalacji elektrycznych w pojazdach przed uszkodzeniem spowodowanym nadmiernym natężeniem prądu. Są one kluczowym elementem zapewniającym bezpieczne działanie różnych obwodów elektrycznych w samochodzie.

Główne cechy bezpieczników MIDIVAL 50A

  • Amperaż 50A: Bezpieczniki MIDIVAL mają amperaż wynoszący 50A, co oznacza, że są przystosowane do obsługi prądów o maksymalnej intensywności wynoszącej 50 amperów. To jest kluczowe, ponieważ różne obwody w samochodzie mogą wymagać różnych poziomów zabezpieczenia, a bezpieczniki te są właśnie odpowiednie do bardziej wymagających obwodów.
  • Konstrukcja ze stopu cynku: Bezpieczniki MIDIVAL 50A są wykonane z trwałego stopu cynku, co zapewnia im wysoką wytrzymałość i odporność na ekstremalne warunki środowiskowe, które mogą występować w samochodach, takie jak zmienne temperatury i wilgotność.
  • Opakowanie zawiera 2 sztuki: Produkt dostarczany jest w opakowaniu zawierającym dwie sztuki bezpieczników MIDIVAL 50A. To pozwala na zabezpieczenie dwóch różnych obwodów elektrycznych w pojeździe lub zapasowy bezpiecznik w razie awarii.

Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL 50A są niezbędnym elementem utrzymania niezawodności i bezpieczeństwa instalacji elektrycznych w samochodzie. Dzięki swojej wytrzymałej konstrukcji oraz odpowiedniemu amperażowi stanowią skuteczną ochronę przed przeciążeniem prądowym, co przyczynia się do bezpiecznej eksploatacji pojazdu.

Znajdź idealne bezpieczniki samochodowe w sklepie dwr.com.pl!

Szukasz niezawodnych bezpieczników samochodowych? Odkryj nasz szeroki asortyment, w którym znajdziesz bezpieczniki MIDIVAL w różnych wersjach amperażu: 30A, 40A, 50A, 60A, 70A, 80A, 100A, 125A, 150A i 200A. Dzięki nim zabezpieczysz swoje instalacje elektryczne przed nadmiernym obciążeniem prądem. Nie ryzykuj - wybierz bezpieczniki MIDIVAL w sklepie dwr.com.pl!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.