Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL, 80A (2 sztuki)

Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL, 80A (2 sztuki)
7,00
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63627Kod producenta: 63627Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL, 80A (2 sztuki) to produkt elektrotechniczny, który ma na celu zabezpieczenie instalacji elektrycznych w samochodach przed uszkodzeniem spowodowanym nadmiernym natężeniem prądu. Produkt ten jest szczególnie przydatny w przypadku obwodów o większym zapotrzebowaniu na prąd, gdzie standardowe zabezpieczenia mogą okazać się niewystarczające.

Główne cechy bezpieczników MIDIVAL 80A

  • Amperaż: Bezpieczniki MIDIVAL mają amperaż wynoszący 80A. Oznacza to, że są w stanie przewodzić prąd o wartości do 80 amperów, zanim zostaną przerwane, aby ochronić instalację przed ewentualnym przeciążeniem.
  • Materiał wykonania: Bezpieczniki MIDIVAL 80A są wykonane ze stopu cynku, który jest popularnym materiałem do produkcji bezpieczników samochodowych. Ten materiał jest odporny na korozję i zapewnia trwałość produktu.
  • Ilość w opakowaniu: W opakowaniu znajdują się 2 sztuki bezpieczników MIDIVAL 80A. To pozwala na zastąpienie lub wymianę bezpiecznika w dwóch różnych obwodach lub zapas na przyszłość.
  • Zastosowanie: Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL 80A są przeznaczone do różnych obwodów w samochodach, w których wymagane jest zabezpieczenie przed przeciążeniem prądowym. Mogą być stosowane zarówno w pojazdach osobowych, jak i dostawczych.

Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL o amperażu 80A są niezbędnym elementem ochrony instalacji elektrycznych w samochodach. Wykonane ze stopu cynku gwarantują trwałość i niezawodność, a dostępność w opakowaniach zawierających 2 sztuki ułatwia użytkownikowi ich zastosowanie w różnych sytuacjach. Produkty te pozwalają na zapobieganie uszkodzeniom spowodowanym nadmiernym natężeniem prądu i zwiększają bezpieczeństwo elektryczne pojazdu.

Ochrona Twojego pojazdu: Szeroki wybór bezpieczników samochodowych w sklepie dwr.com.pl!

W sklepie dwr.com.pl znajdziesz bogaty wybór bezpieczników samochodowych, które zapewnią skuteczną ochronę elektrycznych układów w Twoim pojeździe. Polecamy serię bezpieczników MIDIVAL, dostępnych w różnych wersjach amperażu, obejmujących 30A, 40A, 50A, 60A, 70A, 80A, 100A, 125A, 150A i 200A. Dzięki tej różnorodności, możesz dokładnie dopasować bezpieczniki do potrzeb swojego samochodu, zapewniając nie tylko bezpieczeństwo, ale także pewność działania każdego układu elektrycznego. Ochrona Twojego pojazdu jeszcze nigdy nie była tak łatwa! Sprawdź naszą ofertę już dziś na dwr.com.pl.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.