Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL, 70A (2 sztuki)

Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL, 70A (2 sztuki)
6,99
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63626Kod producenta: 63626Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL o amperażu 70A to elementy elektryczne, które służą do ochrony instalacji elektrycznych w samochodzie przed uszkodzeniem związanym z wystąpieniem nadmiernego natężenia prądu. Bezpieczniki MIDIVAL 70A są niezwykle istotnymi komponentami w układzie elektrycznym pojazdu, ponieważ zapobiegają przeciążeniom i ewentualnym uszkodzeniom przewodów i innych elementów elektrycznych.

Główne cechy bezpieczników MIDIVAL 70A

  • Amperaż: Bezpieczniki MIDIVAL posiadają amperaż wynoszący 70A. Oznacza to, że zabezpieczają obwody przed przekroczeniem tej wartości prądu. Jeśli natężenie prądu przekroczy 70 amperów, bezpiecznik zostanie wyłączony, co zapobiega przeciążeniu i uszkodzeniom układu elektrycznego.
  • Konstrukcja: Bezpieczniki MIDIVAL są wykonane ze stopu cynku, co sprawia, że są trwałe i odporne na korozję. To ważne, ponieważ instalacje elektryczne w samochodach mogą być narażone na różne warunki atmosferyczne i ekstremalne temperatury.
  • Ilość w opakowaniu: Produkt jest dostarczany w opakowaniu zawierającym 2 sztuki bezpieczników MIDIVAL 70A. Jest to praktyczne rozwiązanie, ponieważ wiele samochodów posiada kilka różnych obwodów elektrycznych, z którymi można wymieniać bezpieczniki w razie potrzeby.

Bezpieczniki MIDIVAL o amperażu 70A są istotnymi elementami każdego samochodu, zapewniając nie tylko ochronę układu elektrycznego, ale także bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. W razie potrzeby można je łatwo zamienić na nowe, zapewniając ciągłość zasilania i funkcjonowania pojazdu.

Ochrona Twojego samochodu: Bogaty wybór bezpieczników MIDIVAL w sklepie dwr.com.pl!

W sklepie dwr.com.pl znajdziesz szeroki wybór bezpieczników samochodowych, które zagwarantują bezpieczne działanie układu elektrycznego w Twoim pojeździe. Naszą szczególną rekomendacją są bezpieczniki MIDIVAL, które oferujemy w różnych wersjach amperażu, aby sprostać różnorodnym potrzebom. Dostępne amperaże to: 30A, 40A, 50A, 60A, 70A, 80A, 100A, 125A, 150A i 200A. Dzięki temu możesz dobrać odpowiedni bezpiecznik, aby zapewnić optymalną ochronę dla każdego obwodu w Twoim samochodzie. Dbaj o bezpieczeństwo swojego pojazdu i zakup niezbędne akcesoria w sklepie dwr.com.pl już dziś!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.