Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL, 40A (2 sztuki)

Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL, 40A (2 sztuki)
6,00
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63623Kod producenta: 63623Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL 40A to produkt, który zapewnia ochronę instalacji elektrycznych w samochodach przed uszkodzeniem spowodowanym nadmiernym natężeniem prądu. Oferują one niezawodną ochronę dla różnych obwodów, a każde opakowanie zawiera 2 sztuki tych bezpieczników.

Główne cechy bezpieczników MIDIVAL 40A

  • Amperaż 40A: Bezpieczniki MIDIVAL mają amperaż wynoszący 40A, co oznacza, że są w stanie przewodzić prąd o natężeniu do 40 amperów, zanim się przepalą. To odpowiedni amperaż dla wielu typów obwodów w samochodach.
  • Ochrona przed nadmiernym natężeniem prądu: Ich głównym zadaniem jest zapewnienie ochrony przed uszkodzeniem instalacji elektrycznych w samochodzie w przypadku wystąpienia nadmiernego prądu. Bezpieczniki te działają jak "puszki wybuchowe", które przerywają obwód elektryczny, gdy przekroczony zostanie ich amperaż.
  • Wykonane ze stopu cynku: Bezpieczniki MIDIVAL 40A są wykonane z wysokiej jakości stopu cynku, co gwarantuje trwałość i odporność na korozję. To ważne, aby zapewnić niezawodność działania w trudnych warunkach samochodowych.
  • 2 sztuki w opakowaniu: Każde opakowanie zawiera 2 sztuki bezpieczników MIDIVAL 40A, co pozwala na ich zastosowanie w różnych miejscach lub wymianę w razie potrzeby.

Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL 40A są niezbędnym elementem systemu elektrycznego w samochodzie, zapewniając ochronę przed potencjalnie szkodliwymi nadmiernymi prądami. Dzięki swojej trwałości i wydajności są odpowiednim wyborem dla wielu rodzajów pojazdów i zastosowań.

Znajdź idealne bezpieczniki samochodowe w sklepie dwr.com.pl!

W sklepie dwr.com.pl oferujemy szeroki wybór bezpieczników samochodowych, które zapewnią niezawodną ochronę instalacji elektrycznych w Twoim pojeździe. Polecamy naszą serię bezpieczników MIDIVAL, dostępnych w różnych wersjach amperażu, w tym: 30A, 40A, 50A, 60A, 70A, 80A, 100A, 125A, 150A i 200A. Dzięki nim, możesz dostosować ochronę elektryczną swojego samochodu do konkretnej opcji. Bezpieczniki MIDIVAL to gwarancja nie tylko jakości, ale także bezpieczeństwa Twojego pojazdu. Znajdź idealny bezpiecznik już dziś w naszym sklepie!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.