Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL, 30A (2 sztuki)

Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL, 30A (2 sztuki)
6,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63622Kod producenta: 63622Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL, 30A to zestaw dwóch bezpieczników elektrycznych przeznaczonych do zastosowania w pojazdach samochodowych. Głównym celem tych bezpieczników jest ochrona instalacji elektrycznych w samochodzie przed uszkodzeniem, które mogłoby być spowodowane nadmiernym natężeniem prądu.

Główne cechy bezpieczników MIDIVAL 30A

  • Amperaż: Bezpieczniki MIDIVAL mają amperaż wynoszący 30A. Oznacza to, że są zaprojektowane tak, aby przerwać obwód elektryczny, gdy przekroczy on 30 amperów prądu. Działa to jako zabezpieczenie przed przeciążeniem obwodu, co może zapobiec uszkodzeniom instalacji lub innych urządzeń elektrycznych w samochodzie.
  • Materiał wykonania: Bezpieczniki MIDIVAL 30A są wykonane ze stopu cynku. Jest to popularny materiał do produkcji bezpieczników, ponieważ jest odporny na korozję i ma odpowiednie właściwości przewodzące, które pozwalają na prawidłowe funkcjonowanie.
  • Opakowanie: W opakowaniu znajdują się 2 sztuki bezpieczników MIDIVAL o amperażu 30A. Taka ilość pozwala na zastąpienie lub wymianę bezpieczników w dwóch różnych obwodach lub zachowanie zapasowych.

Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL 30A są niezwykle ważnymi elementami układu elektrycznego w pojeździe. Ich rola polega na zabezpieczaniu instalacji i elektroniki samochodowej przed uszkodzeniami spowodowanymi przeciążeniem prądu. Warto regularnie sprawdzać i ewentualnie wymieniać te bezpieczniki, aby zapewnić bezpieczeństwo i niezawodność działania pojazdu. Produkt ten jest również dostępny w różnych amperażach, co pozwala dostosować go do konkretnych wymagań elektrycznych danego pojazdu.

Szeroki wybór bezpieczników samochodowych - Odkryj bezpieczniki MIDIVAL na dwr.com.pl!

W sklepie dwr.com.pl zapewniamy bogaty asortyment bezpieczników samochodowych, w tym popularne i niezawodne bezpieczniki MIDIVAL. Nasza oferta obejmuje różne wersje amperażu, aby sprostać różnorodnym potrzebom elektrycznym Twojego pojazdu. Wybierz spośród dostępnych amperaży, w tym 30A, 40A, 50A, 60A, 70A, 80A, 100A, 125A, 150A i 200A, i zadbaj o bezpieczeństwo swojego samochodu. Dwr.com.pl to Twoje niezawodne źródło wysokiej jakości bezpieczników samochodowych.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.