Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI FEMALE 14, 40A (2 sztuki)

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI FEMALE 14, 40A (2 sztuki)
4,99
Kup teraz - dostawa w czwartekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63612Kod producenta: 63612Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI FEMALE 14, 40A to elektryczne elementy ochronne, które służą do zabezpieczania instalacji elektrycznych w samochodach przed uszkodzeniem spowodowanym nadmiernym przepływem prądu. Ten konkretny model ma parametry techniczne, które obejmują amperaż wynoszący 40A. Bezpieczniki są zwykle wykorzystywane w różnych obwodach samochodowych w zależności od wymagań mocy.

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI FEMALE 14, 40A (2 sztuki) - główne cechy produktu

  • Amperaż 40A: Oznacza to, że bezpiecznik jest zoptymalizowany do pracy przy prądzie o natężeniu 40 amperów. W momencie przekroczenia tej wartości, bezpiecznik wyłącza obwód, aby zapobiec przeciążeniu i potencjalnemu uszkodzeniu instalacji elektrycznej.
  • Wykonanie ze stopu cynku: Bezpieczniki JAPVAL MINI FEMALE 14 są wykonane z trwałego stopu cynku. Jest to materiał, który charakteryzuje się dobrą odpornością na korozję i wysoką trwałością, co jest istotne w warunkach samochodowych, gdzie występują różne warunki atmosferyczne i eksploatacyjne.
  • 2 sztuki w opakowaniu: Produkt dostarczany jest w opakowaniu zawierającym 2 sztuki. To pozwala na wymianę lub zabezpieczenie dwóch różnych obwodów lub komponentów w samochodzie.

Bezpieczniki samochodowe są niezbędnymi elementami w każdym pojeździe, zapewniając ochronę przed przeciążeniem i potencjalnymi uszkodzeniami instalacji elektrycznej, co przekłada się na bezpieczeństwo i niezawodność samochodu. Bezpieczniki JAPVAL MINI FEMALE 14, 40A są odpowiednio dostosowane do wymagań różnych obwodów w samochodzie i wykonane z trwałego materiału, co czyni je solidnymi i niezawodnymi rozwiązaniami w dziedzinie ochrony elektrycznej.

Szeroki wybór bezpieczników samochodowych JAPVAL w sklepie dwr.com.pl!

Dwr.com.pl to miejsce, gdzie znajdziesz bogaty wybór bezpieczników samochodowych, w tym renomowane bezpieczniki JAPVAL. Nasza oferta obejmuje popularny model bezpiecznika JAPVAL MINI FEMALE 14, który dostępny jest w różnych wersjach amperażu, w tym: 20A, 30A, 40A, 50A, 60A, 70A oraz 80A. Bezpieczniki te stanowią niezawodne rozwiązanie do zabezpieczenia instalacji elektrycznych w Twoim samochodzie. Wybierz odpowiednią wersję amperażu, aby zapewnić optymalną ochronę dla różnych obwodów pojazdu. W dwr.com.pl dbamy o bezpieczeństwo Twojego samochodu, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem bezpieczników samochodowych już teraz!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.