Żarówki H8 VISION Limitless White series 12V 35W (5000K, +120%) + żarówki W5W Super White

49,00
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: 58860 + W5WKod producenta: 58860 + W5WGwarancja: 1 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Żarówki H8 VISION Limitless White series 12V 35W (5000K, +120%) to produkt o najwyższej jakości wykonania, który przewyższa standardowe żarówki pod wieloma względami. Dzięki technologii VISION Limitless White series otrzymujesz do 120% więcej światła, co znacznie poprawia widoczność na drodze. Dodatkowo, żarówki H8 VISION Limitless White series emitują światło o 20% bielszej barwie niż tradycyjne żarówki, co przyczynia się do lepszej percepcji kolorów i kontrastu.

Niewątpliwą zaletą żarówek H8 VISION Limitless White series jest również fakt, że oświetlają one drogę o dodatkowe 30 metrów, co zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy nocą. Barwa światła sięga 5000K, co oznacza, że masz pewność, iż oświetlenie jest jasne i wyraźne. Ponadto, produkt posiada homologację, co świadczy o zgodności z normami i standardami bezpieczeństwa.

Żarówki H8 VISION Limitless White series - specyfikacja techniczna

 • Rodzaj żarówki: H8
 • Podstawa żarówki: PGJ19-1
 • Napięcie: 12V
 • Moc: 35W
 • Homologacja: tak
 • Liczba sztuk w opakowaniu: 2

Żarówki W5W Super White Xenon Effect T10 12V 5W to innowacyjne rozwiązanie dla konwencjonalnych żarówek. Dzięki zastosowaniu niebieskiego filtra i specjalnego szkła, emitują one światło o barwie zimnej białej, przypominającej efekt xenonowy. Jednak, ważne jest zaznaczenie, że to nie jest białe szkło polakierowane na niebiesko, co odróżnia je od innych produktów na rynku.

Żarówki W5W Super White - specyfikacja techniczna

 • Typ: W5W T10
 • Rodzaj podstawy: W2.1x9.5d
 • Moc: 5W
 • Napięcie: 12V
 • Strumień światła: 45Lm ± 10%
 • Typ szkła: Super White (efekt xenonowy)
 • Barwa światła: Biała zimna

Żarówki H8 VISION Limitless White series nie tylko poprawią estetykę Twojego pojazdu, ale także zapewnią lepszą widoczność i bezpieczeństwo na drodze, co sprawia, że są doskonałym wyborem dla każdego kierowcy dbającego o komfort i bezpieczeństwo podróży.

Żarówki VISION Limitless White series są dostępne w ofercie sklepu dwr.com.pl jako żarówki H1, H4, H7, H8 i H11 w zestawie z żarówkami W5W Super White. Polecamy również inne modele żarówek H8 z naszej oferty.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.