Żarówki H4 PHILIPS LongLife EcoVision 12V 60/55W (Extra lifetime) + żarówki W5W

42,99
Kup teraz - dostawa w czwartekZapytaj o produkt
Producent: PHILIPSNr produktu: 12342LLECOS2 + W5WKod producenta: 12342LLECOS2 + W5WGwarancja: 1 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Żarówki H4 PHILIPS LongLife EcoVision 12V 60/55W to wysokiej jakości produkty zapewniające wydłużoną trwałość oraz rzadszą konieczność wymiany. Każdy zestaw żarówek H4 PHILIPS LongLife EcoVision zawiera również dwie sztuki żarówek W5W VISION W2.1x9.5d 12V 5W.

Żarówki H4 PHILIPS LongLife EcoVision są polecane przez renomowanego producenta samochodów, co świadczy o ich jakości i niezawodności. Firma Philips, mająca ponad 100-letnie doświadczenie w branży oświetlenia samochodowego, wprowadza innowacje technologiczne, które stają się standardami w nowoczesnych pojazdach.

Żarówki H4 PHILIPS LongLife EcoVision cechują się dużą odpornością na wilgoć oraz działanie promieni UV, co sprawia, że są idealne do użytku w trudnych warunkach drogowych. Wykonane ze szkła kwarcowego, są odporne na nagłe zmiany temperatury, co eliminuje ryzyko eksplozji.

Dzięki technologii LongLife EcoVision firmy Philips, żarówki H4 PHILIPS LongLife EcoVision wymagają znacznie rzadszej wymiany, co przekłada się na obniżenie kosztów eksploatacji pojazdu i jest korzystne dla środowiska dzięki mniejszej ilości odpadów.

Specyfikacja techniczna obejmuje informacje o trwałości żarówek (maksymalnie 3000 godzin), ich właściwościach światła (m.in. ilość lumenów, temperatura barwowa) oraz charakterystyce elektrycznej (moc, napięcie).

Specyfikacja techniczna żarówek H4 PHILIPS LongLife EcoVision

  • Rodzaj źródła światła: H4
  • Moc: 60/55 W
  • Napięcie: 12 V
  • Trwałość: Maks. 3000 h
  • Lumeny: 1650 ±15% lm
  • Temperatura barwowa: Do 3100 K

Żarówki H4 PHILIPS LongLife EcoVision zapewniają długotrwałe, niezawodne oświetlenie samochodu, które spełnia najwyższe standardy jakościowe i bezpieczeństwa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą żarówek PHILIPS LongLife EcoVision dostępnych w sklepie dwr.com.pl. Polecamy szeroki wybór modeli, w tym żarówki H1, H7 oraz HIR2, które są dostępne w zestawach z żarówkami W5W. Oferujemy wysoką jakość i trwałość, aby zapewnić Ci niezawodne oświetlenie dla Twojego samochodu.

Opinie o produkcie

średnia ocena: 5 ze wszystkich 1 opinii
doskonały produktDamian
14 lutego 2024

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.