Uchwyt na rzep do mocowania gaśnicy samochodowej, AMiO FEH-1

4,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: AMIONr produktu: F-02498Kod producenta: 02498Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

AMiO FEH-1 to uchwyt na rzep, przeznaczony do mocowania gaśnicy samochodowej w bagażniku. Uchwyt ten został zaprojektowany z myślą o łatwym i bezpiecznym przechowywaniu gaśnicy w pojeździe. Głównym elementem konstrukcyjnym uchwytu jest mocny rzep, który idealnie przylega do wnętrza bagażnika, szczególnie do jego wykładziny, która jest podatna na mocowanie rzepów.

W skład uchwytu wchodzą dwa rzepy o następujących wymiarach: długość 59 cm i szerokość 5 cm. Dodatkowo, dołączone są dwie naklejki z materiałem o wymiarach 10 cm na 5 cm, które służą do zamocowania na gaśnicy.

Najważniejsze cechy uchwytu na rzep do gaśnicy to:

 • Uniwersalny rozmiar: Uchwyt został zaprojektowany w taki sposób, aby pasował do większości typowych gaśnic samochodowych. Dzięki temu można go używać w różnych pojazdach bez konieczności zakupu dodatkowych akcesoriów.
 • Wielofunkcyjność montażu: Uchwyt można przymocować poziomo lub pionowo w dowolnym miejscu na tapicerce bagażnika, która jest podatna na mocowanie rzepów. To daje użytkownikowi elastyczność w wyborze optymalnej lokalizacji dla uchwytu.
 • Duża powierzchnia rzepu: Uchwyt posiada dużą powierzchnię rzepu, co skutecznie zabezpiecza gaśnicę przed przesuwaniem się podczas jazdy. Dzięki temu gaśnica pozostaje na swoim miejscu, nawet podczas gwałtownych manewrów czy nagłego hamowania.
 • Łatwy montaż: Montaż uchwytu jest prosty i szybki. Pierwszym krokiem jest zamocowanie naklejek z materiałem w poprzek gaśnicy. Następnie umieszcza się gaśnicę na podłożu pokrytym tapicerką (np. ścianka bagażnika lub podłoga) i zaczepia środek pasa o materiał na gaśnicy. Na koniec wystarczy docisnąć boki pasa do tapicerki, aby gaśnica była stabilnie zamocowana.

  Uchwyt na rzep do gaśnicy AMiO FEH-1 to praktyczne i wygodne rozwiązanie, które umożliwia bezpieczne przechowywanie gaśnicy w samochodzie. Dzięki uniwersalnemu rozmiarowi i prostemu montażowi jest to idealne rozwiązanie dla większości kierowców.

  Dodaj swoją opinię

  3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
  Darmowa dostawajuż od 300 zł
  Szybka wysyłkadostawa w 24h
  30 dni na zwrotjasne zasady
  Gwarancja jakościnajlepsze marki
  Zapisz się do naszego Newslettera

  I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.