Linka holownicza pleciona z hakami, DMC 4T 4000kg 4 m, Heavy Duty

54,99
Kup do 14.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: G-58979Kod producenta: 58979Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Pleciona linka holownicza Carmotion Heavy Duty – jak dobrze przygotować się do podróży?

Niezależnie od tego, czy wybieramy się na krótką przejażdżkę, czy w dłuższą podróż, jako kierowcy jesteśmy zobowiązani dobrze przygotować swój samochód i wyposażyć go w różnego rodzaju akcesoria niezbędne w różnych okolicznościach drogowych. Jednym z elementów, którego nie powinno zabraknąć na pokładzie auta, jest dostosowana do gabarytów pojazdu, solidna i trwała linka holownicza. Nawet jeśli nie skorzystamy z niej sami, może ona pomóc wybawić z opresji innego uczestnika ruchu. Pamiętajmy, że wzajemna pomoc i właściwa reakcja w sytuacjach awaryjnych jest podstawą bezpiecznego i odpowiedzialnego uczestnictwa w ruchu drogowym.

Mocne, przeznaczone dla pojazdów o większej masie linki holownicze marki Carmotion to zdecydowanie godne polecenia produkty. Jedną z bardziej funkcjonalnych propozycji dostępnych w naszym katalogu jest wytrzymała pleciona linka do holowania Carmotion Heavy Duty. Mocny i precyzyjny splot oraz uzyskane dzięki niemu parametry wytrzymałości liny gwarantują, że każde holowanie pojazdu przebiegnie sprawnie i bezpiecznie. Już dziś postaw na możliwości, jakie oferuje dobrze przygotowana do pracy w różnych warunkach atmosferycznych i drogowych pleciona lina holownicza Heavy Duty.

Pleciona linka do holowania Carmotion Heavy Duty – specyfikacja produktu

 • Typ produktu – pleciona linka holownicza
 • DMC – 4000kg
 • Długość – 4m
 • Kolor – czerwony
 • Rodzaj mocowania – haki z zabezpieczeniami przed wypięciem
 • Dodatkowo – czerwona chorągiewka ostrzegawcza, torba na zamek z uchwytem do przechowywania i wygodnego przenoszenia

Pleciona linka holownicza marki Carmotion – produkt o szerokim przeznaczeniu

Linka holownicza pleciona Heavy Duty zapewnia wsparcie kierowcom w wielu awaryjnych sytuacjach drogowych. Problemy z odpaleniem silnika to sytuacja, z którą prędzej czy później musi mierzyć się większość kierowców. Przyczyną tego typu usterek jest najczęściej osłabiona kondycja akumulatora. Awarii mogą jednak ulec również inne podzespoły, których naprawa na parkingu pod centrum handlowym nie wchodzi w grę. Jeśli więc zawiodą wszelkie inne próby rozwiązania problemu, kierowcy, ograniczając wydatki związane z ewentualnym wezwaniem lawety, decydują się na holowanie pojazdu. Sprawność procesu holowania zależy oczywiście od kilku czynników. Elementem, bez którego w podobnej sytuacji nie obejdzie się żaden kierowca, jest mocna linka holownicza. Niezależnie od tego, jaki rodzaj akcesorium wybierzemy, warto zwrócić uwagę na jego parametry. Pleciona lina holownicza od Carmotion przeznaczona jest do holowania pojazdów o masie całkowitej do 4000kg, dlatego jest to jedna z bardziej funkcjonalnych propozycji dostępnych w naszej ofercie.

Plecione włókna odporne są na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, dlatego linka holownicza Carmotion doskonale sprawdza się w każdej porze roku. W zależności od panującej aury oraz warunków drogowych kierowcy mogą mierzyć się z problemem pojawiających się na poboczu zasp śnieżnych lub grząskiej nawierzchni. Solidna linka do holowania Heavy Duty stanowi niezawodne wsparcie podczas wyciągania samochodu ze śnieżnej, błotnej czy żwirowej pułapki. Precyzyjny splot zaradzi również podczas wyciągania pojazdu z niewielkiego rowu.

Pleciona lina holownicza Carmotion to niewątpliwie akcesorium wielozadaniowe, które szybko i sprawnie pomoże odholować pojazd do najbliższego mechanika lub innej wybranej przez Ciebie bezpiecznej lokalizacji oraz wybawi z opresji spowodowanej niekorzystnymi okolicznościami pogodowymi i drogowymi.

Pleciona lina holownicza Carmotion Heavy Duty – dlaczego warto ją wybrać?

Kierowcy często zastanawiają się, jaki rodzaj linki holowniczej wybrać. Jednym z ważniejszych parametrów jest oczywiście uciąg określający dopuszczalną masę całkowitą holowanego pojazdu. Dostosowanie tej wartości do konkretnego samochodu, który uległ awarii, ma kluczowe znaczenie dla skutecznie przeprowadzonego procesu holowania. Prezentowana przez nas linka do holowania pleciona marki Carmotion charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością. Z jej pomocą bez problemu odholujemy pojazd o masie całkowitej do 4 ton.

Pleciona linka holownicza Heavy Duty to praktyczne akcesorium o długości dostosowanej do stworzenia optymalnych warunków sprawnego holowania samochodu. Długi na 4 metry pleciony sznur pozwala na zachowanie właściwego dystansu między pojazdami holowanym i holującym, niezbędnego podczas wykonywania różnych manewrów drogowych. Długość linki ma również bezpośredni wpływ na czas reakcji kierowcy. Szybko podjęte działania zapobiegają powstaniu zarówno drobnych kolizji, jak i poważniejszych wypadków.

Pleciona linka do holowania Heavy Duty – solidne mocowanie

Ważnymi elementami konstrukcji liny holowniczej są również zaczepy mocujące. Pleciona linka holownicza Heavy Duty od Carmotion wyposażona została w dwa solidne haki z zabezpieczeniem sprężynowym. Rozwiązanie to gwarantuje, że pleciona linka do holowania nie odczepi się podczas jazdy i nie stworzy bezpośredniego zagrożenia w ruchu ulicznym. Dzięki hakom bardzo szybko zamocujemy linę. Jej celowe i sprawne odczepienie również nie stanowi problemu. Sprężynowy system nie wymaga dużego nakładu siły, stanowiąc jednocześnie bardzo efektywne zabezpieczenie.

Lina holownicza pleciona Carmotion – bezproblemowa eksploatacja i wygodne przechowywanie

Pleciona linka do holowania od Carmotion to bardzo dobrze pomyślane akcesorium o doskonałych parametrach pozwalających na skuteczne przetransportowanie uszkodzonego pojazdu o sporej masie. Solidny splot włókien polipropylenowych zapewnia odpowiednią wytrzymałość grubego sznura. Funkcjonalny produkt dostępny w zestawie z czerwoną chorągiewką to opcja kompletna, dzięki której czynność holowania przeprowadzisz zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego. Czerwony kolor linki umożliwia szybsze i łatwiejsze dostrzeganie jej przez innych uczestników ruchu.

Materiał, z którego wykonana jest linka, łatwo się czyści. Po holowaniu, akcesorium wystarczy zwinąć i umieścić w dołączonej do zestawu specjalnej torbie na zamek. Opakowanie wyposażone w uchwyt ułatwia przenoszenie. Po złożeniu pleciona lina holownicza Carmotion bez problemu zmieści się w przestrzeni bagażnika, a nawet większego schowka w kabinie auta.

Pleciona lina holownicza Carmotion – prawidłowe mocowanie

Linka do holowania pleciona Heavy Duty to prosty w obsłudze element wyposażenia, z którego przymocowaniem poradzi sobie każdy, nawet mniej doświadczony kierowca. Linki nie należy zaczepiać na haku holowniczym. Do tego celu służą specjalnie przygotowane uszka holownicze. W zależności od marki i modelu samochód może posiadać gotowe do użytku elementy lub otwory przeznaczone do wkręcenia gwintowanych akcesoriów. Przed rozpoczęciem holowania należy oczywiście sprawdzić, czy pleciona lina holownicza Heavy Duty została właściwie zamocowana i czy podczas jazdy nie dojdzie do jej odczepienia. Najlepiej, gdy podczas zaczepiania liny samochody holowany i holujący stoją w jednej linii, jeden za drugim. Wybrana do czynności awaryjnych lina holownicza powinna uwzględniać gabaryty pojazdu holowanego. Właściwe proporcje dotyczą również pojazdów biorących udział w przeprowadzanych czynnościach awaryjnych. Masa całkowita samochodu holującego nie może być mniejsza od tej wartości przypisywanej pojazdowi holowanemu.

Pleciona linka do holowania Heavy Duty marki Carmotion – zasady bezpiecznego holowania pojazdu

Dobrej jakości linka holownicza to element, który w wybranych sytuacjach awaryjnych jest niezastąpiony. W prawidłowo przeprowadzonych czynnościach awaryjnych istotną rolę odgrywa również przestrzeganie przepisów drogowych oraz stosowanie się do zasad bezpieczeństwa i kultury jazdy. W razie awarii pamiętaj!

 • Nie wolno holować pojazdu z niesprawnym oświetleniem oraz układami kierowniczym i hamulcowym.
 • Podczas holowania zarówno samochód holujący, jak i holowany powinny mieć włączone światła mijania. Nie należy włączać świateł awaryjnych, których sygnał mógłby wprowadzić w błąd innych uczestników ruchu.
 • Czynności awaryjne na drodze muszą być prawidłowo sygnalizowane. Z tyłu pojazdu holowanego po jego lewej stronie należy umieścić trójkąt ostrzegawczy, natomiast linka do holowania powinna zostać oznakowana czerwoną lub żółtą chorągiewką.
 • Nie wolno samowolnie holować pojazdu na autostradzie. W razie unieruchomienia samochodu na tego typu drodze jedynym wyjściem jest wezwanie odpowiednich służb.
 • Pojazdy holowany i holujący powinny poruszać się z prędkością maksymalnie 30 km/h w terenie zabudowanym oraz 60 km/h poza nim.
 • Podczas holowania należy zadbać o komfortową i skuteczną komunikację między kierowcami.
 • Kierujący pojazdami powinni posiadać niezbędne uprawnienia.
 • Zarówno holujący, jak i holowany muszą zachować wszelkie środki ostrożności oraz dopełnić wszelkich starań, by holowanie przebiegało możliwie najbardziej płynnie i nieszkodliwie.

Pleciona lina holownicza Carmotion to pewna inwestycja, który nie nadwyręży Twojego budżetu. Jej wytrzymałość pomoże wybrnąć z niejednej drogowej opresji, dlatego nie zwlekaj i już dziś zamów egzemplarz, który uzupełni wyposażenie Twojego samochodu. Jeśli interesują Cię również inne praktyczne akcesoria samochodowe, skontaktuj się z naszym konsultantem. Wszystkich zainteresowanych tradycyjną formą zakupów zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego w Katowicach.

Opinie o produkcie

średnia ocena: 5 ze wszystkich 2 opinii
Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Naprawdę - za te 60 zł nie oczekiwałem wiele, ale okazuje się, że da się stworzyć dobrej jakości produkt za rozsądne pieniądze. I niestety - mówię to już po doświadczeniach związanych z holowaniem (niestety, bo holowany był mój samochód). W każdym razie linka okazała się wystarczająca jak na holowanie ciężkiego SUV-a. Ma gruby splot, więc chyba to zaważyło na jej trwałości. Poza tym mocne haki na obu końcach i odpowiednia długość około 4 metrów - to robi robotę.Marek
14 grudnia 2021
Bardzo wytrzymała linka, która pomogła wybrnąć mi z niełatwej sytuacji. Zero problemów z mocowaniem, wygodna eksploatacja i łatwe przechowywanie. Linka holownicza Carmotion to produkt, na który warto postawić:) Polecam:) Janusz
02 grudnia 2021

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.