Alkotest jednorazowy CARMOTION, atestowany

5,99
Kup teraz - dostawa w poniedziałekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: X-63700Kod producenta: 63700Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Alkotest jednorazowy CARMOTION to atestowany produkt, który zapewnia szybki i skuteczny sposób sprawdzenia zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, aby zapewnić bezpieczeństwo na drodze.

Szybki, precyzyjny i bezpieczny pomiar alkoholu w wydychanym powietrzu dzięki alkotestowi jednorazowemu CARMOTION

  • Szybki pomiar: Dzięki prostemu sposobowi użytkowania, można szybko przeprowadzić pomiar zawartości alkoholu we wydychanym powietrzu, co pozwala szybko ocenić swoją zdolność do prowadzenia pojazdu.
  • Bezpieczeństwo na drodze: Dzięki możliwości sprawdzenia zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, kierowcy mogą uniknąć ryzyka prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu, co przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa na drodze dla wszystkich użytkowników.
  • Wygodny sposób użycia: Prosta instrukcja użytkowania sprawia, że korzystanie z alkotestu jednorazowego CARMOTION jest łatwe i wygodne dla każdego użytkownika.
  • Precyzyjne wyniki: Dzięki dokładnemu pomiarowi, który określa zawartość alkoholu nawet na poziomie 0,02‰ (promila) we krwi, można mieć pewność, że uzyskane wyniki są wiarygodne i precyzyjne.
  • Jednorazowe użytkowanie: Produkt jest jednorazowego użytku, co oznacza, że nie ma potrzeby kalibracji ani konserwacji, co sprawia, że jest wygodny i ekonomiczny w użytkowaniu.

Bezpieczne drogi dzięki szybkiemu ocenianiu zdolności do prowadzenia pojazdu z alkotestem jednorazowym CARMOTION

Korzystając z alkotestu jednorazowego CARMOTION, można szybko i skutecznie ocenić swoją zdolność do bezpiecznego prowadzenia pojazdu, co przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa na drodze dla wszystkich użytkowników.

Instrukcja użycia alkotestu jednorazowego CARMOTION

Postępując zgodnie z prostymi krokami, można szybko i skutecznie ocenić swoją zdolność do bezpiecznego prowadzenia pojazdu za pomocą alkotestu jednorazowego CARMOTION.

  • Wyjmij korki zabezpieczające, które znajdują się po obu stronach rurki pomiarowej.
  • Umieść rurkę w balonie.
  • Nadmuchaj balon do pełna.
  • Po nadmuchaniu balonu, poczekaj 2 minuty.
  • Po upływie 2 minut, sprawdź wynik pomiaru, aby ocenić swoją zdolność do bezpiecznego prowadzenia pojazdu.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.