Zestaw kosmetyków K2 do renowacji i ochrony reflektorów (K2 Lamp Doctor, K2 Lamp Doktor Pad, K2 Lamp Protect)

54,00
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: K2 - MELLENr produktu: ZESTAW_53Kod producenta: ZESTAW_53Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Zestaw kosmetyków K2 do renowacji i ochrony reflektorów (K2 Lamp Doctor, K2 Lamp Doktor Pad, K2 Lamp Protect) to kompleksowe rozwiązanie, które umożliwia odnowienie i ochronę reflektorów samochodowych oraz innych przezroczystych elementów. Poniżej znajdziesz opis każdego z produktów zawartych w zestawie.

Pasta do renowacji reflektorów K2 Lamp Doctor 60g

K2 Lamp Doctor to wysokiej jakości pasta do renowacji reflektorów samochodowych wykonanych z tworzyw lub szkła. Pasta ta jest wyjątkowo skuteczna w przywracaniu młodzieńczego blasku i przejrzystości matowiącym się, żółknącym lub zarysowanym reflektorom. Możesz ją stosować zarówno ręcznie, jak i przy użyciu maszyny polerskiej. K2 Lamp Doctor przyczynia się do poprawy jakości oświetlenia drogi oraz zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy. Można ją również używać do renowacji innych przezroczystych elementów, takich jak reflektory motocyklowe, przyczepy campingowe, łodzie czy nawet samoloty.

Gąbka do polerowania reflektorów K2 Lamp Doktor Pad

Gąbka polerska K2 Lamp Doctor Pad została stworzona do regeneracji zżółkniętych i zmatowiałych reflektorów. Jest zalecana do użytku z dedykowanymi pastami do polerowania reflektorów, takimi jak K2 Lamp Doctor. Dzięki swojemu rozmiarowi (80mm) umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc, nawet w przypadku reflektorów o skomplikowanych kształtach. Gąbka posiada odpowiednią twardość i strukturę, co zapewnia efektywną pracę i efekt końcowy.

Powłoka ochronna na reflektory K2 Lamp Protect 10ml

K2 Lamp Protect to długotrwała powłoka ochronna przeznaczona do reflektorów wykonanych z tworzyw sztucznych oraz szkła. Chroni reflektory przed żółknięciem, matowieniem, promieniami UV, wodą i lekkimi zarysowaniami. Powłoka tworzy twardą, przezroczystą ochronę, która utrzymuje się przez okres 1 roku od nałożenia. Jest polecana zarówno do zabezpieczania reflektorów po renowacji, jak i do nowych. Aplikacja jest prosta i wymaga uprzedniego przygotowania powierzchni.

Instrukcja obsługi zestawu K2 do renowacji i ochrony reflektorów, który zawiera produkty K2 Lamp Doctor, K2 Lamp Doktor Pad i K2 Lamp Protect

Przygotowanie

 1. Upewnij się, że masz wszystkie produkty z zestawu K2, czyli pastę K2 Lamp Doctor, gąbkę K2 Lamp Doktor Pad oraz powłokę ochronną K2 Lamp Protect.
 2. Zadbaj o odpowiednie warunki pracy, najlepiej pracuj w cieniu, na nierozgrzanej powierzchni, i miej w zasięgu wszystkie niezbędne narzędzia i materiały.

Renowacja reflektorów

 1. Sprawdź stan reflektorów. Jeśli są zmatowiałe, żółknące lub posiadają zarysowania, to zaczynamy od etapu renowacji.
 2. Oczyść reflektory z zanieczyszczeń i kurzu. Możesz użyć zwykłej wody z mydłem i miękkiej ściereczki.
 3. Jeśli reflektory są poważnie zniszczone, użyj pasty do renowacji reflektorów K2 Lamp Doctor:
  • Nanieś niewielką ilość pasty K2 Lamp Doctor na reflektor.
  • Wypoleruj pastę za pomocą gąbki K2 Lamp Doktor Pad. Możesz to zrobić ręcznie lub przy użyciu wiertarki lub wkrętarki (za pomocą adaptera).
  • Wykonuj ruchy w miarę równomierne, aż do momentu, gdy reflektory odzyskają pierwotną przejrzystość i blask. To może wymagać kilku przejść.
 4. Po zakończeniu renowacji reflektorów, oczyść powierzchnię reflektorów i odtłuść ją, używając odpowiedniego środka, na przykład zmywacza K2 T6 Klinet.

Naniesienie powłoki ochronnej K2 Lamp Protect

 1. Upewnij się, że powierzchnia reflektorów jest sucha i czysta.
 2. Wstrząśnij butelką z K2 Lamp Protect, aby dokładnie wymieszać zawartość.
 3. Przygotuj aplikator: Nanieś K2 Lamp Protect na chusteczkę owiniętą na aplikatorze, którą znajdziesz w zestawie.
 4. Rozprowadź równomiernie powłokę K2 Lamp Protect na powierzchni reflektorów, starając się unikać zbyt grubego lub nierównego nakładania.
 5. Pozostaw powłokę na reflektorach przez około 5-10 minut, aby się utwardziła.
 6. Po upływie tego czasu wypoleruj powierzchnię reflektorów, używając ściereczki mikrofibrowej, np. K2 Bona lub K2 Moli. Rób to, aż uzyskasz połysk i przezroczystość.
 7. Jeśli chcesz maksymalnie zabezpieczyć reflektory, po nałożeniu i wypolerowaniu pierwszej warstwy, odczekaj około 30 minut i nałóż drugą warstwę.

Uwaga: Przez 7 dni po nałożeniu powłoki K2 Lamp Protect, nie myj pojazdu żadnymi środkami chemicznymi na obszarze pokrytym powłoką. To zapewni pełne utwardzenie powłoki i jej trwałość.

Zestaw K2 Lamp Doctor zapewniający renowację i ochronę, dla lepszej jakości oświetlenia i większego bezpieczeństwa

Zestaw K2 do renowacji i ochrony reflektorów pozwoli Ci przywrócić blask i przejrzystość reflektorów samochodowych oraz zabezpieczy je przed dalszymi uszkodzeniami. W rezultacie poprawi się jakość oświetlenia i zwiększy bezpieczeństwo jazdy.

Zestaw K2 Lamp Doctor + K2 Lamp Doktor Pad + K2 Lamp Protect umożliwia kompleksową renowację i ochronę reflektorów, co przyczynia się do poprawy wydajności oświetlenia pojazdu i zwiększa bezpieczeństwo na drodze.

Opinie o produkcie

średnia ocena: 5 ze wszystkich 1 opinii
Super zestaw do zregenerowania lamp. Dla mnie efekt zadowalający. Polecam. Miłosz
06 września 2023

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.