Żarniki D2S OSRAM Cool Blue Intense Xenarc Next Gen 85V 35W (6200K) - Nowa generacja

489,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: OSRAMNr produktu: 2X 66240CBNKod producenta: 2x 66240CBNGwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Ten zestaw zawiera dwie żarówki D2S OSRAM Cool Blue Intense Xenarc Next Gen o napięciu 85V i mocy 35W, o temperaturze barwowej 6200K. To żarówki ksenonowe, które charakteryzują się intensywnie białym światłem, zbliżonym do barwy światła LED. Te żarówki są częścią nowej generacji produktów OSRAM, które łączą nowoczesny wygląd i silną wydajność.

Żarniki D2S OSRAM Cool Blue Intense Xenarc Next Gen 85V 35W (6200K) - główne cechy produktu

 • Bardzo białe światło: Oferuje niezwykle białe ksenonowe światło o temperaturze barwowej sięgającej 6200 K, co przekłada się na nowoczesny wygląd i wyraźne oświetlenie drogi.
 • Wysoka widoczność: Dzięki temu intensywnemu białemu światłu o wysokim kontraście i precyzyjnemu oświetleniu, widoczność na drodze jest znacznie poprawiona, co zwiększa bezpieczeństwo jazdy.
 • Wyjątkowy design: Żarniki D2S OSRAM Cool Blue Intense Xenarc Next Gen zostały zaprojektowane z myślą o nowoczesnym wyglądzie. Specjalne wypełnienie na bańce zamiast niebieskiego filtra pozwala na emisję wyjątkowo białego światła, przyciągającego uwagę innych użytkowników drogi.
 • Wydajność: Żarówki ksenonowe oferują efektywną technologię oświetlenia, co oznacza, że ​​są one jaśniejsze i bardziej energooszczędne niż tradycyjne żarówki halogenowe.
 • Trwałość: Produkt oferuje trwałość do 1500 godzin w warunkach B3 oraz 3000 godzin w warunkach Tc, co przyczynia się do dłuższej żywotności i niezawodności żarówek.
 • Zgodność i certyfikaty: Produkt posiada certyfikat ECE oraz spełnia normy jakościowe, zapewniając pewność użytkowania.
 • Możliwości zastosowania: Żarówki D2S OSRAM Cool Blue Intense Xenarc Next Gen pasują do różnych typów reflektorów wymagających żarników D2S, co daje szerokie możliwości zastosowania w różnych pojazdach.

Dane techniczne żarówek D2S OSRAM Cool Blue Intense Xenarc Next Gen 85V 35W (6200K)

 • Moc wejściowa: 35 W
 • Napięcie nominalne: 85,0 V
 • Moc znamionowa: 35,00 W
 • Napięcie probiercze (pomiarowe): 13,5 V
 • Moc wejściowa, tolerancja: ±3%
 • Strumień świetlny: 3200 lm
 • Strumień świetlny, tolerancja: ±15%
 • Temperatura barwowa: do 6200 K
 • Trwałość B3: 1500 h
 • Trwałość Tc: 3000h
 • Trzonek (standardowe rozwiązanie): P32d-2
 • Technologia: HID
 • Kategoria ECE: D2S
 • Znaki stacji badawczych: E1 homologacja

Oznaczenia B3 i Tc: Kluczowe wskaźniki mierzenia trwałości żarówek samochodowych

Oznaczenia "B3" i "Tc" odnoszą się do dwóch różnych sposobów mierzenia trwałości żarówek. Oto ich znaczenia:

 • Trwałość B3: Trwałość B3 jest miarą żywotności żarówki, która opiera się na statystycznym modelu wyznaczającym czas, po którym przewidywane jest, że 37% żarówek w próbie ulegnie awarii (tj. przestanie działać). W praktyce oznacza to, że po upływie określonej liczby godzin pracy (w przypadku żarników D2S OSRAM Cool Blue Intense Xenarc Next Gen - 1500 godzin), 37% żarówek nie będzie już funkcjonować.
 • Trwałość Tc: Trwałość Tc to inny sposób oceny żywotności żarówek, oparty na modelu czasu, po którym 63,2% żarówek w próbie przestaje działać. W przypadku wartości 3000 godzin dla trwałości Tc, oznacza to, że po upływie tej liczby godzin, 63,2% żarników D2S OSRAM Cool Blue Intense Xenarc Next Gen przestanie działać.

Obydwa te wskaźniki - B3 i Tc - służą do prognozowania trwałości żarówek. W przypadku żarówek samochodowych, trwałość jest istotnym czynnikiem, ponieważ ich awaria może wpłynąć na widoczność kierowcy i ogólnie na bezpieczeństwo na drodze. Dlatego producenci podają te wartości, aby klienci mieli lepszy pogląd na to, jak długo żarówki mogą pracować przed ewentualną koniecznością wymiany.

Oryginalne żarniki D2S OSRAM Cool Blue Intense Xenarc Next Gen - dostępne w sklepie dwr.com.pl!

Ciesz się jasnym i nowoczesnym oświetleniem dzięki żarnikom D2S OSRAM Cool Blue Intense Xenarc Next Gen 85V 35W (6200K), które oferujemy w naszym sklepie. Chcielibyśmy podkreślić, że wszystkie dostępne u nas produkty są oryginalnymi wyrobami marki Osram, co gwarantuje wysoką jakość i niezawodność oświetlenia Twojego samochodu.

Bogaty wybór żarówek D2S od renomowanych producentów w sklepie dwr.com.pl!

Nasz sklep dwr.com.pl to nie tylko miejsce, gdzie znajdziesz żarówki D2S OSRAM Cool Blue Intense Xenarc Next Gen. Posiadamy również szeroki asortyment innych żarówek D2S od renomowanych producentów, które spełnią Twoje oczekiwania pod względem jakości i wydajności oświetlenia. Bez względu na markę, w naszym sklepie znajdziesz produkty, na które zawsze możesz polegać.

Sprawdź ranking żarówek D2S na blogu sklepu dwr.com.pl!

Jeśli zastanawiasz się, która żarówka D2S będzie najlepsza dla Ciebie, mamy dla Ciebie specjalnie przygotowany ranking żarówek D2S, stworzony przez naszego eksperta, który z pewnością pomoże Ci wybrać optymalne oświetlenie dla Twojego samochodu. Dla nas priorytetem jest zapewnienie Ci kompleksowej i rzetelnej informacji, abyś mógł podjąć najlepszą decyzję.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.