Ceramizer do skrzyni biegów samochodów ciężarowych (CERAMIZER CB-C)

199,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CERAMIZERNr produktu: C-CERAM CB-CKod producenta: CERAM CB-CGwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Korzyści:

  1. Regeneruje powierzchnie tarcia skrzyni biegów podczas eksploatacji - bez konieczności demontażu mechanizmów.
  2. Jest łatwy w użyciu - wystarczy zaaplikować go do oleju.
  3. Zmniejsza wibracje i hałas, eliminuje zgrzyty przy zmianie biegów.
  4. Ułatwia zmianę biegów.
  5. Pozwala w większości przypadków uniknąć kosztowych napraw, zmniejszając wielokrotnie koszty w porównaniu z tradycyjnym remontem.
  6. Utwardza i podwyższa odporność na zużycie trących się powierzchni, nawet 8-krotnie.
  7. Zabezpiecza i chroni trące się powierzchnie skrzyni biegów i tylnych mostów na co najmniej 100 000 km. Po tym przebiegu można ponownie zastosować Ceramizer.
  8. W przypadku awaryjnego wycieku oleju, wytworzona warstwa ceramiczno-metalowa umożliwia kontynuację jazdy (ekstremalnie nawet ponad 500 km).
  9. Zabezpiecza podzespoły przed korozją i agresywnymi substancjami chemicznymi (ważne w przypadku stosowania gorszej jakości olejów).
  10. Zatrzymuje i zapobiega powstawaniu pittingu.

Procesy regeneracji i tworzenia warstwy ceramicznej odbywają się podczas normalnej eksploatacji i bez demontażu jednostki napędowej.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.