Ceramizer do dwusuwowych silników sprzętu ogrodowego (CERAMIZER CG-2T)

37,99
Kup teraz - dostawa w środaZapytaj o produkt
Producent: CERAMIZERNr produktu: C-CERAM CG-2TKod producenta: CERAM CG-2TGwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Preparat do regeneracji i zabezpieczania przed zużyciem powierzchni tarcia silników dwusuwowych sprzętu ogrodowego: pił spalinowych, kosiarek spalinowych, kos spalinowych i innych urządzeń ogrodowych wyposażonych w silnik dwusuwowy.

Korzyści:

  1. Regeneruje powierzchnie tarcia, dzięki czemu zmniejszeniu ulega zużycie paliwa (od 3 do 15 %).
  2. Wycisza i wyrównuje pracę silnika.
  3. Przywraca nominalną moc i sprawność silnika.
  4. Pozwala w większości przypadków uniknąć kosztownych napraw, zmniejszając wielokrotnie koszty w porównaniu z tradycyjnym remontem.
  5. Zabezpiecza i chroni trące się powierzchnie silnika, na co najmniej 400 godzin pracy.
  6. Chroni powierzchnie tarcia silnika przed korozja (szczególnie istotne podczas zimowania sprzętu ogrodowego).
  7. Skuteczny zarówno w kosiarkach spalinowych, piłach spalinowych i kosach spalinowych jak i w innych urządzeniach ogrodowych wyposażonych w silnik dwusuwowy.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.