Wkręty wulkanizacyjne, zestaw naprawczy do opon (10 sztuk)

8,00
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: AMIONr produktu: G-03227Kod producenta: 03227Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Zestaw 10 sztuk wkrętów wulkanizacyjnych to kompletny zestaw do szybkiej naprawy opon, zapewniający solidne i trwałe połączenie między elementami gumowymi. Gwintowane kształty wkrętów oraz ich długie trzpienie sprawiają, że połączenie jest stabilne i odporne na rozdzielenie podczas użytkowania.

Dzięki swojemu gwintowanemu kształtowi wkręty te są łatwe do wkręcania w elementy gumowe oraz późniejszego ich wykręcania po zakończeniu procesu wulkanizacji. Ich wielokrotne użytkowanie czyni je ekonomicznym i oszczędnym rozwiązaniem, a po zakończeniu procesu wulkanizacji można je łatwo usunąć z elementów gumowych i wykorzystać ponownie w kolejnych procesach.

Zestaw zawiera 10 sztuk wkrętów wulkanizacyjnych w dwóch rozmiarach, co sprawia, że jest odpowiedni do zastosowania w samochodach, motocyklach oraz quadach. Zawarte rozmiary to:

  • 5 sztuk o wymiarach 1,2 x 0,4 cm
  • 5 sztuk o wymiarach 0,9 x 0,2 cm

Dzięki temu zestawowi użytkownik ma możliwość szybkiej i skutecznej naprawy opon w różnych pojazdach, co zwiększa bezpieczeństwo i wygodę podróżowania.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.