Glinka do czyszczenia lakieru, 100g

15,00
Produkt dostępny (wysyłka w 24 godziny) Zapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: M42-0532Kod producenta: 86685Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Doskonała do usuwania zabrudzeń lakieru, niemożliwych do usunięcia standardowym myciem. Zbiera zanieczyszczenia zalegające w mikroszczelinach lakieru, smołę, ślady po owadach, nalot drogowy i inne zabrudzenia, a przy tym nie matowi i nie rysuje powierzchni. Jest bezpieczna dla wszystkich rodzajów lakieru. Zalecana do stosowania przed polerowaniem, nakładaniem wosku oraz do okresowego odświeżania lakieru i czyszczenia felg aluminiowych.

  • 100g
  • Łatwa w użyciu
  • Miękka i elastyczna
  • Usuwa wszelkie zabrudzenia
  • Nie rysuje i nie matowi lakieru


Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 50zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.