Pędzle, pędzelki detailingowe do czyszczenia, 3 sztuki

14,99
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: AMIONr produktu: J2-03098Kod producenta: 03098Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Pędzle detailingowe to profesjonalne narzędzia przeznaczone do czyszczenia detali i trudno dostępnych miejsc. Zestaw składa się z trzech pędzli o różnych rozmiarach, co pozwala na dokładne czyszczenie różnorodnych powierzchni.

Pędzle posiadają wysokiej jakości syntetyczne włosie, które jest delikatne, ale jednocześnie skuteczne w usuwaniu kurzu, brudu i pyłu. Dzięki elastycznemu włosiu, pędzle są w stanie sięgać do szczelin, nacięć, nawiewów, konsoli środkowej, wlotów powietrza oraz innych trudno dostępnych miejsc wewnątrz i na zewnątrz pojazdu.

Pędzle są wykonane z trwałego tworzywa sztucznego, co zapewnia im długą żywotność. Dodatkowo posiadają bezpieczne plastikowe skuwki ochronne, które chronią włosie przed uszkodzeniami podczas przechowywania.

W zestawie znajdują się trzy pędzle o różnych średnicach i długościach. Pierwszy pędzel ma średnicę 15 mm i długość 21 cm, drugi - średnicę 18 mm i długość 22 cm, a trzeci - średnicę 20 mm i długość 23 cm. Dzięki temu różnorodności rozmiarów, pędzle są wszechstronne i mogą być używane do czyszczenia różnych elementów i powierzchni pojazdu.

Pędzle detailingowe są niezbędnym narzędziem dla profesjonalistów zajmujących się czyszczeniem i pielęgnacją pojazdów, ale mogą być również wykorzystywane przez pasjonatów motoryzacji, którzy pragną zadbać o czystość swojego samochodu.

Specyfikacja techniczna pędzli detailingowych:

 1. Produkt: Pędzle detailingowe - zestaw 3 sztuki
 2. Zastosowanie: Czyszczenie detali pojazdów
 3. Kolor: Czarno-czerwony
 4. Materiał: Tworzywo sztuczne
 5. Włosie: Syntetyczne włosie wykonane z tworzywa
 6. Bezpieczne plastikowe skuwki ochronne
 7. Zestaw zawiera trzy pędzle o różnych rozmiarach:
  • Pędzel 1: Średnica 15 mm, długość 21 cm
  • Pędzel 2: Średnica 18 mm, długość 22 cm
  • Pędzel 3: Średnica 20 mm, długość 23 cm
 8. Pędzle są przeznaczone do czyszczenia trudno dostępnych miejsc, takich jak szczeliny, nacięcia, nawiewy, konsola środkowa, wloty powietrza i detale wnętrza pojazdu.
 9. Wysoka jakość wykonania zapewnia bezpieczne i skuteczne czyszczenie każdego elementu.
 10. Idealne do użycia wewnątrz i na zewnątrz samochodu.
 11. Pędzle usuwają kurz, brud i pył z różnych powierzchni pojazdów, takich jak samochody osobowe, ciężarowe, motocykle, skutery, quady itp.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.