Mata koralikowa na fotel, drewniana, biało - czarna (zestaw 2 sztuk na 2 fotele)

141,99
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: AMIONr produktu: 2X 01124Kod producenta: 2x 01124Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Mata koralikowa na fotel samochodowy, zestaw 2 sztuk, to produkt, który zapewni wygodę i komfort podczas jazdy samochodem dla kierowców i pasażerów. Mata składa się z dwóch oddzielnych elementów, które można umieścić na fotelach przednich lub tylnych.

Mata wykonana jest z drewnianej siatki pokrytej setkami koralików, co umożliwia swobodny przepływ powietrza, zapewniając jednocześnie odporność na ścieranie. Mata ma biało-czarny kolor, który pasuje do większości kolorów tapicerki w samochodzie, dzięki czemu można łatwo dopasować ją do różnych stylów wnętrza.

Zestaw mata koralikowa na fotel samochodowy zawiera elastyczne paski, które umożliwiają łatwe dopasowanie mat do różnych rozmiarów foteli samochodowych. Produkt jest łatwy w instalacji i demontażu, co ułatwia czyszczenie i konserwację.

Mata koralikowa zapobiega przegrzaniu ciała podczas jazdy w gorące dni, co jest szczególnie ważne w długie podróże. Zestaw 2 sztuk pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy i jednocześnie zwiększenie wygody dla dwóch pasażerów w samochodzie.

W sumie, zestaw mata koralikowa na fotel samochodowy to praktyczne i wygodne rozwiązanie dla kierowców i pasażerów, którzy cenią sobie wygodę podczas długiej jazdy samochodem.

  • Rozmiar maty: 128x38cm

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.