Zestaw bezpieczników płytkowych UNI w organizerze + chwytak do bezpieczników (80 sztuk)

21,00
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: AMIONr produktu: I-02224Kod producenta: 02224Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Zestaw bezpieczników płytkowych UNI w organizerze to doskonałe rozwiązanie dla każdego właściciela samochodu, który dba o bezpieczeństwo swojej instalacji elektrycznej. Zestaw zawiera bezpieczniki płytkowe UNI o różnych prądach zabezpieczających, co pozwala na skuteczne zabezpieczenie różnych elementów elektrycznych w pojeździe.

Zestaw bezpieczników płytkowych UNI w organizerze + chwytak do bezpieczników (80 sztuk) - cechy produktu

 • Wysoka jakość: Bezpieczniki płytkowe UNI wchodzące w skład zestawu są wykonane z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje ich niezawodność i trwałość. Są one idealne do zabezpieczania układów elektrycznych w samochodach.
 • Różnorodność prądów zabezpieczających: Zestaw zawiera różne prądy zabezpieczające, w tym 5A, 7.5A, 10A, 15A, 20A, 25A i 30A. Dzięki temu można dostosować bezpiecznik do konkretnej aplikacji w pojeździe, co jest niezwykle ważne dla optymalnej ochrony elektrycznych komponentów.
 • Organizer: Zestaw jest dostarczany w praktycznym organizerze, który ułatwia przechowywanie i utrzymanie bezpieczników w porządku. Dzięki temu możesz łatwo znaleźć odpowiedni bezpiecznik, kiedy go potrzebujesz.
 • Chwytak do bezpieczników: W zestawie znajdują się szczypce, które pozwalają na łatwe i bezpieczne wyjmowanie oraz wkładanie bezpieczników. To ułatwia pracę przy wymianie bezpieczników w pojeździe.
 • Ilość sztuk: Zestaw zawiera aż 80 bezpieczników, co oznacza, że masz dużą ilość zapasowych bezpieczników różnych prądów zabezpieczających. Dzięki temu nie musisz martwić się o brakujące bezpieczniki w razie awarii.

Zawartość zestawu bezpieczników płytkowych UNI

 • 10 sztuk bezpieczników płytkowych UNI o prądzie zabezpieczającym 5A.
 • 10 sztuk bezpieczników płytkowych UNI o prądzie zabezpieczającym 7.5A.
 • 20 sztuk bezpieczników płytkowych UNI o prądzie zabezpieczającym 10A.
 • 10 sztuk bezpieczników płytkowych UNI o prądzie zabezpieczającym 15A.
 • 10 sztuk bezpieczników płytkowych UNI o prądzie zabezpieczającym 20A.
 • 10 sztuk bezpieczników płytkowych UNI o prądzie zabezpieczającym 25A.
 • 10 sztuk bezpieczników płytkowych UNI o prądzie zabezpieczającym 30A.
 • Szczypce (chwytak) do bezpieczników, które ułatwiają wyjmowanie i wkładanie bezpieczników.
 • Praktyczny organizer, który służy do przechowywania bezpieczników w porządku i zapobiega ich zgubieniu lub uszkodzeniu.

Zestaw bezpieczników płytkowych UNI w organizerze i z chwytakiem to niezastąpiony produkt dla każdego kierowcy, który ceni sobie bezpieczeństwo i niezawodność układu elektrycznego swojego pojazdu. Dzięki różnorodności bezpieczników, będziesz gotów na każdą ewentualność i szybko podejmiesz działania w przypadku awarii.

Szeroki wybór bezpieczników samochodowych, w tym bezpieczników płytkowych UNI w sklepie dwr.com.pl!

Jeśli szukasz wysokiej jakości bezpieczników samochodowych, odwiedź nasz sklep internetowy dwr.com.pl. Oferujemy szeroki asortyment bezpieczników, w tym renomowane bezpieczniki płytkowe UNI. To niezawodne rozwiązanie do ochrony instalacji elektrycznych w Twoim pojeździe. Polecamy również następujące produkty:

Nie ryzykuj bezpieczeństwa swojego samochodu. Wybierz produkty najwyższej jakości dostępne w naszym sklepie, aby zabezpieczyć instalację elektryczną i utrzymać ją w doskonałym stanie.

Opinie o produkcie

średnia ocena: 5 ze wszystkich 1 opinii
produkt warty swojej ceny , obsługa klienta bardzo dobra . Adam
25 stycznia 2022

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.