Żarówki LED H7 / H18 AMiO HP Full Canbus 12V 24V 50W (6500K, 4500lm)

179,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: AMIONr produktu: E-03674Kod producenta: Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Żarówki LED H7 / H18 AMiO HP Full Canbus

Żarówki LED H7 / H18 AMiO HP Full Canbus charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania. Proponowany produkt emituje jaśniejsze i bardziej skoncentrowane światło, co pozwala na lepszą widoczność drogi w warunkach ograniczonego oświetlenia, takich jak zmrok, mgła lub deszcz. Dzięki technologii LED, żarówki LED H7 / H18 AMiO HP Full Canbus efektywnie przetwarzają energię elektryczną na światło widzialne, co jest bardziej ekonomiczne i ekologiczne w porównaniu do tradycyjnych żarówek halogenowych. Żarówki LED H7 / H18 AMiO HP Full Canbus są również bardziej odporne na wstrząsy i drgania, co oznacza dłuższą żywotność i większą niezawodność.

Moduł CANBUS wbudowany w żarówki LED H7 / H18 AMiO HP Full Canbus

Wbudowany moduł CANBUS najnowszej generacji, dzięki czemu żarówki LED H7 / H18 AMiO HP Full Canbus nie powodują wyświetlania informacji o spalonej żarówce na komputerze samochodu. To innowacyjne rozwiązanie zapewnia poprawne działanie oświetlenia bez konieczności dodatkowych modyfikacji czy przeróbek instalacji elektrycznej samochodu.

Dlaczego warto kupić żarówki LED H7 / H18 AMiO HP Full Canbus?

Żarówki LED H7 / H18 AMiO HP Full Canbus oferują jaśniejsze i bardziej skoncentrowane światło, co znacznie poprawia widoczność na drodze i zwiększa bezpieczeństwo jazdy. Pasują one zarówno do reflektorów projekcyjnych, jak i tradycyjnych z odbłyśnikiem. Ich prawidłowy montaż zapobiega oślepianiu innych kierowców. Prosty montaż typu „Plug & Play” oraz odkręcany obrotowy adapter montażowy ułatwiają instalację. Żarówki LED H7 / H18 AMiO HP Full Canbus zużywają mniej energii niż halogeny, co przekłada się na oszczędność paliwa i zmniejszenie emisji CO2. Posiadają certyfikaty CE i homologację E9 R10, co potwierdza ich wysoką jakość i bezpieczeństwo.

Żarówki LED H7 / H18 AMiO HP Full Canbus - parametry techniczne

 • Podstawa żarówki: H7 / H18
 • Napięcie zasilania: 9-48V DC
 • Moc: 50W (na zestaw)
 • Źródło światła: diody CSP
 • Temperatura barwowa: 6500K (zimny biały)
 • Strumień świetlny: 4500 lm
 • +400% więcej światła
 • Żywotność: >20 000 godzin
 • Klasa wodoodporności: IP67
 • Certyfikaty: E9 R10, CE
 • Moduł CANBUS: brak błędu spalonej żarówki

Żarówki LED H7 / H18 AMiO HP Full Canbus - zawartość zestawu

 • Żarówki LED H7 / H18 AMiO HP Full Canbus - 2 szt.
 • Dodatkowe przewody zasilające - 2 szt.
 • Instrukcja obsługi

Inne modele żarówek LED AMiO HP Full Canbus w ofercie sklepu dwr.com.pl

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.