Żarówki LED H3 AMiO HP Full Canbus 12V 24V 50W (6500K, 4500lm)

207,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: AMIONr produktu: E-03672Kod producenta: Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Żarówki LED H3 AMiO HP Full Canbus

Żarówki LED H3 AMiO HP Full Canbus charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania. Proponowany produkt emituje jaśniejsze i bardziej skoncentrowane światło, co pozwala na lepszą widoczność drogi w warunkach ograniczonego oświetlenia, takich jak zmrok, mgła lub deszcz. Dzięki technologii LED, żarówki LED H3 AMiO HP Full Canbus są efektywniejsze w przemianie energii elektrycznej na światło widzialne w porównaniu do tradycyjnych żarówek halogenowych. Są również bardziej odporne na wstrząsy i drgania, co oznacza dłuższą żywotność. Seria AMiO HP Full Canbus wyróżnia się także atrakcyjną ceną w stosunku do oferowanych możliwości.

Moduł CANBUS wbudowany w żarówki LED H3 AMiO HP Full Canbus

Wbudowany moduł CANBUS najnowszej generacji zapewnia, że żarówki LED H3 AMiO HP Full Canbus nie powodują wyświetlania informacji o spalonej żarówce na komputerze samochodu. Moduł ten sprawdza poprawność działania oświetlenia, eliminując fałszywe alarmy i problemy z kompatybilnością, co jest szczególnie istotne w nowoczesnych pojazdach.

Dlaczego warto kupić żarówki LED H3 AMiO HP Full Canbus?

Żarówki LED H3 AMiO HP Full Canbus oferują jaśniejsze i bardziej skoncentrowane światło, które pasuje do reflektorów projekcyjnych (soczewkowych) oraz tradycyjnych z odbłyśnikiem. Prawidłowo zamontowane nie oślepiają innych kierowców, a ich montaż jest prosty dzięki systemowi „Plug & Play”. Żarówki LED H3 AMiO HP Full Canbus mają odkręcany obrotowy adapter montażowy, co ułatwia instalację. Dodatkowo, dzięki niższemu zużyciu energii, pomagają w oszczędzaniu paliwa i zmniejszeniu emisji CO2. Produkt posiada certyfikaty CE oraz homologację E9 R10, co potwierdza jego wysoką jakość i bezpieczeństwo.

Żarówki LED H3 AMiO HP Full Canbus - parametry techniczne

 • Podstawa żarówki: H3
 • Napięcie zasilania: 9-48V DC
 • Moc: 50W (na zestaw)
 • Źródło światła: diody CSP
 • Temperatura barwowa: 6500K (zimny biały)
 • Strumień świetlny: 4500 lm
 • Żywotność: >20 000 godzin
 • Klasa wodoodporności: IP67
 • Certyfikaty: E9 R10, CE
 • Moduł CANBUS: brak błędu spalonej żarówki

Żarówki LED H3 AMiO HP Full Canbus - zawartość zestawu

W skład zestawu żarówek LED H3 AMiO HP Full Canbus wchodzą:

 • 2 szt. żarówek LED H3 AMiO HP Full Canbus
 • 2 szt. dodatkowych przewodów zasilających
 • Instrukcja obsługi

Inne modele żarówek LED AMiO HP Full Canbus w ofercie sklepu dwr.com.pl

W ofercie sklepu dwr.com.pl dostępne są także inne modele żarówek LED AMiO HP Full Canbus, w tym:

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.