Metalizowana zielona ramka na tablice rejestracyjne, do jednorzędowych tablic rejestracyjnych

22,00
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: F-63457Kod producenta: 63457Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Metalizowana zielona ramka na tablice rejestracyjne to praktyczny i estetyczny dodatek do samochodu, który pozwala na bezpieczne przymocowanie tablicy rejestracyjnej oraz zapewnia jej ochronę przed zgubieniem i uszkodzeniem. Ramka została starannie zaprojektowana z myślą o użytkownikach, oferując wiele korzyści i funkcji.

Metalizowana zielona ramka na tablice rejestracyjne - główne cechy produktu:

  • Stabilny montaż: Ramka umożliwia trwałe i stabilne przymocowanie tablicy rejestracyjnej do samochodu. Dzięki temu unikamy ryzyka jej spadnięcia lub wypadnięcia w trakcie jazdy.
  • Bezpieczne mocowanie: Otwory montażowe w ramce pozwalają na zamocowanie tablicy rejestracyjnej bez konieczności wykonywania wierceń w karoserii. To istotna zaleta dla osób, które chcą uniknąć trwałych zmian w samochodzie.
  • Listwa zatrzaskowa: Dodatkowym zabezpieczeniem przed wypadnięciem tablicy jest listwa zatrzaskowa. Zapewnia ona pewne trzymanie tablicy i umożliwia łatwą wymianę na tablice o innym numerze rejestracyjnym, co jest przydatne np. po zakupie nowego samochodu.
  • Wytrzymałość i odporność: Ramka została wykonana z wysokiej jakości tworzywa, które jest odporne na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych oraz zarysowania. Dzięki temu zachowuje ona swój atrakcyjny wygląd i funkcjonalność na dłużej.
  • Wielokrotna instalacja: Ramkę można łatwo montować i demontować, co pozwala na jej wielokrotne wykorzystanie przy instalacji na różnych pojazdach.
  • Dostosowana do potrzeb: Produkt jest przeznaczony do montażu w samochodach z jednorzędowymi tablicami rejestracyjnymi, co sprawia, że jest uniwersalny i dostosowany do standardów obowiązujących w wielu krajach.
  • Polska produkcja: Ramki zostały wyprodukowane w Polsce, co podkreśla ich wysoką jakość wykonania oraz dbałość o szczegóły.

Metalizowana zielona ramka na tablice rejestracyjne - wymiary:

  • szerokość: 53 cm
  • wysokość: 13 cm

Metalizowana zielona ramka na tablice rejestracyjne to funkcjonalny i estetyczny produkt, który nie tylko umożliwia bezpieczne przymocowanie tablicy rejestracyjnej, ale także dodaje wyjątkowego charakteru samochodowi. Dzięki różnym funkcjom i wysokiej jakości wykonania, ramka stanowi wartościowy dodatek do pojazdu, spełniając oczekiwania zarówno pod względem praktyczności, jak i estetyki.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.