Metalizowana pomarańczowa ramka na tablice rejestracyjne, do jednorzędowych tablic rejestracyjnych

21,99
Kup teraz - dostawa w czwartekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: F-63451Kod producenta: 63451Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Metalizowana pomarańczowa ramka na tablice rejestracyjne to praktyczny dodatek do Twojego samochodu, który nie tylko umożliwia stabilne przymocowanie tablicy rejestracyjnej, ale także zapewnia dodatkową ochronę przed potencjalnymi uszkodzeniami i zgubieniem. Ta wysokiej jakości ramka, wyprodukowana w Polsce, została starannie zaprojektowana, aby spełnić wymagania estetyczne i funkcjonalne użytkowników.

Metalizowana pomarańczowa ramka na tablice rejestracyjne - główne cechy produktu:

  • Stabilne przymocowanie: Metalizowana pomarańczowa ramka zapewnia pewne i trwałe przymocowanie tablicy rejestracyjnej do samochodu. Dzięki temu unikniesz przypadkowego odkręcenia lub przemieszczenia tablicy, co może prowadzić do kłopotów i problemów związanych z bezpieczeństwem.
  • Ochrona przed zgubieniem: Ramka działa jak bariera, która chroni tablicę rejestracyjną przed zgubieniem. Dzięki temu, nawet w trakcie jazdy w trudnych warunkach, masz pewność, że Twoja tablica pozostanie na miejscu.
  • Łatwy montaż: Ramka została wyposażona w wygodne otwory montażowe, które umożliwiają jej łatwe przymocowanie do karoserii samochodu. Nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych wierceń, co zabezpiecza integralność strukturalną pojazdu.
  • Listwa zatrzaskowa: Dodatkowym atutem ramki jest listwa zatrzaskowa, która skutecznie zabezpiecza tablicę przed wypadnięciem nawet w przypadku wstrząsów czy nierówności terenu. Ta funkcja jest także praktyczna, gdy chcesz wymienić tablice rejestracyjne na inne o innym numerze, na przykład po zakupie nowego samochodu.
  • Wysoka jakość tworzywa: Ramka została wykonana z trwałego tworzywa, które jest odporne na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, jak również na zarysowania i otarcia. Dzięki temu produkt zachowa swój atrakcyjny wygląd i funkcjonalność na długi czas.
  • Wielokrotna instalacja: Metalizowana pomarańczowa ramka jest łatwa do montażu i demontażu, co umożliwia jej wielokrotne użycie na różnych pojazdach. Jest to szczególnie przydatne, gdy posiadasz więcej niż jeden samochód lub planujesz wymienić pojazd w przyszłości.
  • Dedykowana wielkość: Ramka jest odpowiednio zaprojektowana do jednorzędowych tablic rejestracyjnych, co sprawia, że idealnie pasuje do większości samochodów na drodze.

Metalizowana pomarańczowa ramka na tablice rejestracyjne - wymiary:

  • szerokość: 53 cm
  • wysokość: 13 cm

Jeśli zależy Ci na estetyce, funkcjonalności i ochronie Twojej tablicy rejestracyjnej, metalizowana pomarańczowa ramka na tablice rejestracyjne jest doskonałym wyborem. Dzięki jej innowacyjnym cechom i starannemu wykonaniu, możesz cieszyć się spokojem podczas podróży oraz mieć pewność, że Twoja tablica rejestracyjna jest odpowiednio zabezpieczona.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.