Metalizowana fioletowa ramka na tablice rejestracyjne, do jednorzędowych tablic rejestracyjnych

22,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: F-63454Kod producenta: 63454Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Metalizowana fioletowa ramka na tablice rejestracyjne to elegancki i funkcjonalny produkt przeznaczony do samochodów. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zadbać o estetykę swojego pojazdu, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo i trwałość montażu tablicy rejestracyjnej.

Metalizowana fioletowa ramka na tablice rejestracyjne - główne cechy produktu to:

  • Stabilne przymocowanie: Ramka umożliwia pewne i solidne przymocowanie tablicy rejestracyjnej do samochodu, zapobiegając jej przypadkowemu oderwaniu czy zgubieniu podczas jazdy.
  • Bezpieczny montaż: Dzięki otworom montażowym nie ma potrzeby dokonywania wierceń w karoserii pojazdu. To znacznie ułatwia instalację ramki, jednocześnie zachowując integralność samochodu.
  • Listwa zatrzaskowa: Innowacyjna listwa zatrzaskowa stanowi dodatkową ochronę przed wypadnięciem tablicy rejestracyjnej. To szczególnie przydatne, gdy prowadzisz pojazd w trudnych warunkach terenowych lub na nierównych drogach.
  • Wymienne tablice: Listwa zatrzaskowa pozwala na łatwą wymianę tablic rejestracyjnych, co jest przydatne w przypadku zakupu nowego pojazdu lub zmiany numeru rejestracyjnego.
  • Wytrzymałość i odporność: Ramka wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa, które jest odporne na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych oraz zarysowania. Dzięki temu produkt zachowuje swój atrakcyjny wygląd na długi czas.
  • Wielokrotny montaż i demontaż: Ramka jest projektowana w taki sposób, aby można ją było wielokrotnie montować i demontować. Możesz ją łatwo przenieść na inny pojazd, co czyni ją wszechstronnym akcesorium.
  • Wymiary: Odpowiednie wymiary ramki (szerokość 53 cm, wysokość 13 cm) sprawiają, że idealnie pasuje do standardowych jednorzędowych tablic rejestracyjnych.
  • Polska produkcja: Wysoka jakość wykonania ramki to efekt produkcji w Polsce, co dodatkowo podkreśla solidność i dbałość o detal.

Metalizowana fioletowa ramka na tablice rejestracyjne - wymiary:

  • szerokość: 53 cm
  • wysokość: 13 cm

Metalizowana fioletowa ramka na tablice rejestracyjne jest nie tylko praktycznym rozwiązaniem, ale także estetycznym dodatkiem do każdego samochodu, podkreślając jego charakter i styl.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.