Metalizowane czerwone ramki do tablic rejestracyjnych, do jednorzędowych tablic rejestracyjnych, zestaw 2 sztuk + wkręty mocujące

42,99
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: F-63452 X2 + WKRĘTYKod producenta: 2x 63452 + wkrętyGwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Metalizowane czerwone ramki do tablic rejestracyjnych przeznaczone do montażu na jednorzędowych tablicach rejestracyjnych pojazdów. Zestaw składa się z dwóch sztuk ramek oraz czterech wkrętów mocujących, które umożliwiają pewne i trwałe przymocowanie tablicy rejestracyjnej do karoserii pojazdu.

Te ramki cechują się wysoką jakością wykonania oraz spełniają wszelkie wymagane standardy i atesty. Wykorzystane tworzywo jest wyjątkowo elastyczne i odporne na złamania podczas montażu, a także na wpływ warunków atmosferycznych. Ich trwałość jest dodatkowo zabezpieczona dzięki pokryciu wysokiej jakości lakierem na specjalnym podkładzie, co zapewnia ochronę przed korozją i uszkodzeniami.

Montaż tych ramek jest bardzo prosty i wygodny dzięki zastosowaniu innowacyjnej listwy zatrzaskowej. Nie ma potrzeby wykonywania dodatkowych otworów w karoserii pojazdu, co sprawia, że montaż jest bezinwazyjny. Konstrukcja ramki została zaprojektowana w taki sposób, aby pasowała do wszystkich samochodów, które posiadają standardowe jednorzędowe tablice rejestracyjne.

Podstawowe wymiary ramki to szerokość 53 cm oraz wysokość 13 cm, co zapewnia odpowiednią przestrzeń dla umieszczenia tablicy rejestracyjnej. Kolor ramki to metalizowany czerwony, który prezentuje się elegancko i jest wykończony na wysoki połysk, dodając estetycznego akcentu do wyglądu pojazdu.

Dołączone do zestawu cztery wkręty podkładkowe samogwintujące umożliwiają pewne i trwałe przymocowanie ramek pod tablicami rejestracyjnymi do karoserii pojazdu, zapewniając tym samym bezpieczeństwo i trwałość produktu.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.