Wkręt podkładkowy WKRĘT-MET 4,2x16mm, do mocowania ramek pod tablice rejestracyjne

Wkręt podkładkowy WKRĘT-MET 4,2x16mm, do mocowania ramek pod tablice rejestracyjne
0,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: INNYNr produktu: X-0735Kod producenta: WPC-42016Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Wkręt podkładkowy WKRĘT-MET 4,2x16mm to produkt przeznaczony do mocowania ramek pod tablice rejestracyjne na karoserii pojazdu. Są to wkręty samogwintujące, co oznacza, że posiadają specjalny gwint umożliwiający ich samoczynne wbijanie się w materiał, bez konieczności wcześniejszego wywiercania otworu.

Parametry techniczne wkręta podkładkowego obejmują:

  • Średnica wkręta: 4,2 mm - Oznacza to, że wkręt ma średnicę 4,2 mm, co jest odpowiednie do mocowania tablic rejestracyjnych na karoserii.
  • Długość: 16 mm - Wkręt ma długość 16 mm, co jest dostosowane do konkretnej aplikacji montażowej.
  • Średnica łba: 11,5 mm - Łeb wkręta, czyli jego górna część, ma średnicę 11,5 mm, co może zapewnić stabilne mocowanie.
  • Grubość łba (k): 2 mm - Łeb ma grubość 2 mm, co wpływa na sposób, w jaki wkręt będzie przylegał do powierzchni i utrzymywał ramkę pod tablicę rejestracyjną.
  • Gniazdo: PH2 - Gniazdo wkręta jest typu PH2, co oznacza, że do montażu wymagane jest narzędzie z odpowiednią końcówką o tej specyfikacji.
  • Ochrona antykorozyjna: Ocynk biały - Wkręt jest pokryty warstwą ochronną ocynku białego, co zapewnia ochronę przed korozją i działaniem czynników atmosferycznych.

Cena podana jest za 1 sztukę wkręta podkładkowego WKRĘT-MET 4,2x16mm. Produkt ten jest dedykowany do montażu ramek pod tablicę rejestracyjną na karoserii pojazdu, zapewniając trwałe i stabilne mocowanie.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.