Metalizowane złote ramki do tablic rejestracyjnych, do jednorzędowych tablic rejestracyjnych, zestaw 2 sztuk + wkręty mocujące

43,00
Kup teraz - dostawa w środaZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: F-63450 X2 + WKRĘTYKod producenta: 2x 63450 + wkrętyGwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Metalizowane złote ramki do tablic rejestracyjnych, przeznaczone do jednorzędowych tablic rejestracyjnych. Zestaw zawiera 2 sztuki ramki oraz 4 wkręty mocujące. Ramki są wykonane z wysokiej jakości tworzywa, które jest bardzo elastyczne i niełamliwe podczas montażu. Są odporne na działanie warunków atmosferycznych, co zapewnia trwałość produktu.

Ramki zostały pokryte metalizowanym złotym kolorem, który nadaje im elegancki wygląd i wysoki połysk. Szerokość ramki wynosi 53 cm, a wysokość 13 cm, co jest odpowiednimi wymiarami dla jednorzędowych tablic rejestracyjnych. Dzięki zastosowaniu listwy zatrzaskowej, montaż ramki jest bardzo prosty i nie wymaga wiercenia dodatkowych otworów. Konstrukcja produktu jest zaprojektowana w taki sposób, aby umożliwić montaż w różnych samochodach posiadających klasyczne jednorzędowe tablice rejestracyjne.

W zestawie razem z ramkami znajdują się także 4 wkręty podkładkowe samogwintujące, które służą do bezpiecznego mocowania ramki pod tablicą rejestracyjną w karoserii pojazdu. Dzięki tym wkrętom, ramki będą stabilnie przymocowane i nie będą się luźno poruszać.

Produkt został poddany testom i posiada wszystkie wymagane atesty, co potwierdza jego jakość i zgodność z normami. Metalizowane złote ramki do tablic rejestracyjnych nie tylko pełnią funkcję praktyczną, umożliwiając bezpieczny montaż tablicy rejestracyjnej, ale także dodają estetycznego elementu do wyglądu pojazdu.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.