Metalizowane czerwone ramki pod tablice rejestracyjne, do jednorzędowych tablic rejestracyjnych, zestaw 2 sztuk

42,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: F-63452 X2Kod producenta: 2x 63452Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Zestaw dwóch metalizowanych czerwonych ramek przeznaczonych do montażu tablic rejestracyjnych na samochodzie. Te ramki zostały zaprojektowane specjalnie dla jednorzędowych tablic rejestracyjnych.

Metalizowane czerwone ramki pod tablice rejestracyjne - cechy i zalety:

  • Wysoka jakość wykonania: Ramki zostały wykonane z dbałością o każdy detal. Ich solidna konstrukcja oraz staranne wykończenie zapewniają estetyczny wygląd i długotrwałą trwałość.
  • Atesty i zgodność: Produkt spełnia wszystkie wymagane atesty i standardy związane z montażem tablic rejestracyjnych na pojazdach. Oznacza to, że można je legalnie używać na drogach.
  • Elastyczność i wytrzymałość: Zastosowane wysokiej jakości tworzywo jest elastyczne, co ułatwia montaż. Ponadto, ramki są odporne na złamania oraz działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, co przekłada się na długą żywotność produktu.
  • Lakier i wykończenie: Ramki pokryte są wysokiej jakości lakierem, który nadaje im elegancki i błyszczący wygląd. Specjalny podkład pod lakierem chroni powierzchnię przed uszkodzeniami.
  • Łatwy montaż: Dzięki innowacyjnej listwie zatrzaskowej montaż ramki jest bardzo prosty. Nie ma potrzeby wykonywania dodatkowych otworów w karoserii samochodu. Uniwersalna konstrukcja ramki pozwala na ich zamontowanie w większości samochodów z klasycznymi jednorzędowymi tablicami rejestracyjnymi.
  • Wymiary: Ramki mają idealnie dopasowane wymiary, które zapewniają estetyczny i proporcjonalny wygląd na tablicach rejestracyjnych. Szerokość wynosząca 53 cm oraz wysokość 13 cm gwarantuje odpowiednie pokrycie tablicy.
  • Czerwony metalizowany kolor: Wyrazisty czerwony kolor z metalicznym połyskiem nadaje samochodowi oryginalnego i atrakcyjnego wyglądu. Ten kolor doskonale kontrastuje z tablicami rejestracyjnymi, przyciągając uwagę.

Metalizowane czerwone ramki pod tablice rejestracyjne w zestawie 2 sztuk to wysokiej jakości akcesorium, które nie tylko spełnia funkcję praktyczną poprzez montaż tablic rejestracyjnych, ale także dodaje estetyki i indywidualności wyglądowi samochodu. Dzięki swoim cechom, takim jak łatwy montaż, trwałość i atrakcyjny design, stanowią one doskonałe uzupełnienie wyposażenia pojazdu.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.