Metalizowana złota ramka na tablice rejestracyjne, do jednorzędowych tablic rejestracyjnych

22,99
Kup teraz - dostawa w czwartekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: F-63450Kod producenta: 63450Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Metalizowana złota ramka na tablice rejestracyjne do samochodu to elegancki i funkcjonalny dodatek, który nie tylko dodaje stylu do pojazdu, ale także zapewnia praktyczne korzyści. Ta wyjątkowa ramka została starannie zaprojektowana, aby spełniać potrzeby użytkowników, dostarczając nie tylko estetyki, ale również wyjątkowej trwałości i użyteczności.

Metalizowana złota ramka na tablice rejestracyjne - główne cechy produktu:

  • Stabilne przymocowanie i ochrona: Ramka umożliwia pewne i trwałe przymocowanie tablicy rejestracyjnej do samochodu, eliminując ryzyko jej zgubienia podczas jazdy. To istotne, aby uniknąć nieporęcznych sytuacji i konieczności ponownego zamawiania tablic.
  • Otwory montażowe: Dzięki wyposażeniu w specjalnie zaprojektowane otwory montażowe, ramka może być łatwo i bezinwazyjnie zamontowana na karoserii samochodu. Brak konieczności wykonywania wierceń jest dużym udogodnieniem dla właścicieli pojazdów, którzy chcą uniknąć trwałych zmian w karoserii.
  • Listwa zatrzaskowa: Innowacyjna listwa zatrzaskowa zapewnia dodatkowe zabezpieczenie tablicy rejestracyjnej przed przypadkowym wypadnięciem, co jest istotne zwłaszcza podczas jazdy po nierównych drogach czy w trudnych warunkach atmosferycznych. Ta funkcja pozwala również na łatwą wymianę tablic na nowe, gdy to konieczne.
  • Odporność na warunki atmosferyczne: Wykonana z wysokiej jakości tworzywa, ramka jest odporna na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych, takich jak deszcz, słońce czy śnieg. Dzięki temu zachowa swoje estetyczne właściwości przez długi czas, bez blaknięcia czy uszkodzeń.
  • Wielokrotna instalacja: Ramka jest zaprojektowana w taki sposób, aby można ją było wielokrotnie montować i demontować, co pozwala na jej przenoszenie między różnymi pojazdami. To nie tylko oszczędza koszty, ale także zapewnia elastyczność użytkowania.
  • Wymiary: Z odpowiednimi wymiarami (szerokość: 53 cm, wysokość: 13 cm), ramka idealnie pasuje do standardowych jednorzędowych tablic rejestracyjnych.
  • Polska produkcja: Wysoka jakość wykonania ramki jest gwarantowana dzięki produkcji w Polsce, co stanowi dodatkową zaletę dla klientów, poszukujących produktów lokalnych i solidnych.

Metalizowana złota ramka na tablice rejestracyjne - wymiary:

  • szerokość: 53 cm
  • wysokość: 13 cm

Metalizowana złota ramka na tablice rejestracyjne do samochodu to nie tylko estetyczny element wyposażenia, ale przede wszystkim praktyczne rozwiązanie, które pozwala na bezpieczne i trwałe umocowanie tablicy rejestracyjnej, chroniąc ją jednocześnie przed uszkodzeniami i zapewniając elastyczność w użytkowaniu. Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz innowacyjnym funkcjom, jest to doskonały wybór dla każdego kierowcy, który ceni zarówno styl, jak i funkcjonalność.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.