Metalizowana turkusowa ramka na tablice rejestracyjne, do jednorzędowych tablic rejestracyjnych

22,00
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: F-63456Kod producenta: 63456Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Metalizowana turkusowa ramka na tablice rejestracyjne do samochodu jest funkcjonalnym i estetycznym dodatkiem, który nie tylko umożliwia stabilne przymocowanie tablicy rejestracyjnej, ale także zapewnia ochronę przed jej zgubieniem oraz uszkodzeniem. Dzięki precyzyjnie zaprojektowanym otworom montażowym, nie ma potrzeby dokonywania wierceń w karoserii pojazdu, co przekłada się na łatwość instalacji i brak ryzyka uszkodzenia struktury samochodu.

Najważniejszą cechą tej ramki jest listwa zatrzaskowa, która spełnia kilka istotnych funkcji. Po pierwsze, skutecznie chroni tablicę rejestracyjną przed przypadkowym wypadnięciem, co jest szczególnie ważne podczas jazdy w trudnych warunkach drogowych. Po drugie, umożliwia ona szybką i wygodną wymianę tablic rejestracyjnych, na przykład po zakupie nowego samochodu lub zmianie numeru rejestracyjnego. To znacznie ułatwia proces administracyjny i unika konieczności ponownego montażu ramki.

Wysoka jakość tworzywa, z którego została wykonana ta ramka, gwarantuje jej trwałość i odporność na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych oraz ryzyko zarysowania. Dzięki temu ramka zachowuje swoją estetykę i funkcjonalność przez długi czas użytkowania. Dodatkowo, możliwość wielokrotnego montażu i demontażu sprawia, że ramkę można łatwo przenieść z jednego pojazdu na drugi.

Ramka jest idealnie dostosowana do jednorzędowych tablic rejestracyjnych i posiada wymiary, które zapewniają stabilność i estetyczny wygląd na przedniej i tylnej części samochodu. Jej szerokość wynosząca 53 cm oraz wysokość 13 cm pozwalają na precyzyjne dopasowanie do standardowych rozmiarów tablic rejestracyjnych.

Należy również podkreślić, że ramki zostały wyprodukowane w Polsce, co może być istotne dla klientów ceniących sobie produkty lokalne i wysoką jakość wykonania. Metalizowana turkusowa ramka na tablice rejestracyjne to z pewnością praktyczny i atrakcyjny dodatek do samochodu, który nie tylko spełnia swoje funkcje użytkowe, ale także dodaje mu wyjątkowego wyglądu.

Metalizowana turkusowa ramka na tablice rejestracyjne - wymiary:

  • szerokość: 53 cm
  • wysokość: 13 cm

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.