Żarówki LED H15 OSRAM LEDriving HL EASY 12V 17/4W (6500K) + żarówki LED W5W

323,99
Kup teraz - dostawa w czwartekZapytaj o produkt
Producent: OSRAMNr produktu: 64176DWESY-HCB + W5WKod producenta: 64176DWESY + W5WGwarancja: 24 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Żarówki LED H15 OSRAM LEDriving HL EASY to nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia łatwą modernizację świateł dziennych i przeciwmgielnych oraz świateł dziennych i drogowych w samochodach. Żarówki LED H15 OSRAM LEDriving HL EASY oferują stylowy wygląd, doskonałą jasność i ultrakompaktowy design, sprawiając, że są świetnym zamiennikiem dla tradycyjnych lamp halogenowych H15.

Najważniejsze cechy żarówek LED H15 OSRAM LEDriving HL EASY

 • Plug & Play: Żarówki LED H15 OSRAM LEDriving HL EASY wykorzystują gniazdko H15, eliminując konieczność stosowania adapterów i zaślepek. Dzięki temu instalacja jest łatwa i szybka.
 • Wysoka jasność i stylowy wygląd: Modernizacja na chłodne białe światło LED zapewnia nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również doskonałą widoczność na drodze.
 • Optymalna kompatybilność: Żarówki LED H15 OSRAM LEDriving HL EASY są zoptymalizowane pod kątem plug & play, co oznacza, że pasują do wielu modeli samochodów bez potrzeby stosowania dodatkowych adapterów.
 • Aktywne chłodzenie: Zastosowany wentylator o dużej prędkości gwarantuje efektywne chłodzenie, co z kolei przekłada się na wyższą wydajność i utrzymanie wysokiego poziomu strumienia świetlnego.
 • Zimna temperatura barwowa: Żarówki LED H15 OSRAM LEDriving HL EASY emitują światło o temperaturze barwowej 6500 K, co poprawia widoczność dzięki światłu zbliżonemu do światła dziennego.

Dane techniczne żarówek LED H15 OSRAM LEDriving HL EASY

 • Moc wejściowa: 16.5 / 3.8 W
 • Napięcie nominalne: 12,0 V
 • Moc znamionowa: 17/4 W
 • Strumień świetlny: 1250 / 250 lm
 • Temperatura barwowa: 6500 K
 • Trwałość: 1000 h
 • Trzonek: PGJ23t-1

Należy pamiętać, że żarówki LED H15 OSRAM LEDriving HL EASY nie posiadają homologacji ECE, co może wpływać na legalność ich użycia na drogach publicznych. Warto sprawdzić lokalne przepisy przed zakupem i instalacją.

Kompleksowe oświetlenie LED H15 OSRAM LEDriving HL EASY: Teraz z żarówkami LED W5W

Do zakupionego zestawu żarówek LED H15 OSRAM LEDriving HL EASY dołączone są również dwie sztuki żarówek LED W5W. To kompleksowe rozwiązanie zapewnia nie tylko nowoczesne światła dziennie i przeciwmgielne oraz dzienne i drogowe H15, ale także uzupełniające żarówki LED W5W.

Odkryj pełną serię żarówek OSRAM LEDriving HL EASY na dwr.com.pl!

Zapraszamy do eksploracji szerokiej gamy innowacyjnych żarówek z serii OSRAM LEDriving HL EASY dostępnych w naszym sklepie online dwr.com.pl. Nie tylko rewolucjonizujemy oświetlenie samochodowe za pomocą żarówek LED H15, ale również oferujemy różnorodne modele, aby dostosować oświetlenie Twojego pojazdu do najnowszych standardów.

W naszej ofercie znajdziesz także inne popularne modele, takie jak H1, H3, H4/H19, H7/H18 oraz H15. Każdy z tych produktów zachwyca nie tylko nowoczesnym designem i energooszczędną technologią LED, ale także doskonałą jasnością i łatwością instalacji.

Dzięki tej rozbudowanej serii żarówek OSRAM LEDriving HL EASY, możesz dostosować oświetlenie samochodu do swoich potrzeb i cieszyć się bezpieczną podróżą z nowoczesnym oświetleniem LED. Wybierz najlepsze dla siebie modele, by podkreślić styl i funkcjonalność swojego pojazdu. Zamów już teraz na dwr.com.pl i doświadcz przyszłości oświetlenia samochodowego!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.