Zestaw K2 do usuwania rys z czarnego lakieru (K2 Color Max, Ultra Cut, aplikator, mikrofibry)

27,99
Kup teraz - dostawa w czwartekZapytaj o produkt
Producent: K2 - MELLENr produktu: ZESTAW_80Kod producenta: ZESTAW_80Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Zestaw K2 do usuwania rys z czarnego lakieru

Zestaw K2 do usuwania rys z czarnego lakieru to kompleksowe rozwiązanie do pielęgnacji samochodu, skutecznie usuwające rysy i zadrapania za pomocą pasty K2 Ultra Cut, ożywiające kolor lakieru woskiem K2 Color Max, i zapewniające łatwą aplikację dzięki aplikatorowi gąbkowemu. W zestawie znajdują się również mikrofibry do delikatnego czyszczenia i polerowania powierzchni, co sprawia, że samochód odzyskuje swój blask i atrakcyjny wygląd.

Usuwanie rys i ożywienie koloru w łatwy i bezpieczny sposób!

  • Usuwanie rys i niedoskonałości: Pasta do usuwania rys K2 Ultra Cut 100g skutecznie wygładza powierzchnię, eliminując rysy, zadrapania oraz inne defekty lakieru.
  • Ożywienie koloru: Czarny wosk koloryzujący K2 Color Max 200ml nie tylko nadaje intensywny kolor, ale także przywraca dawny połysk lakieru, sprawiając, że samochód prezentuje się świeżo i atrakcyjnie.
  • Łatwa aplikacja: Dzięki wysokiej łatwości nanoszenia pasty oraz wosku, proces naprawy i pielęgnacji lakieru jest prosty i wygodny.
  • Bezpieczna aplikacja: Aplikator gąbkowy K2 zapewnia delikatne i równomierne rozprowadzenie produktów, minimalizując ryzyko uszkodzenia powierzchni samochodu.
  • Wysoka jakość materiałów: Mikrofibry DWR Standard Duster są miękkie i delikatne dla lakieru, co eliminuje ryzyko pozostawienia smug, śladów i zarysowań.
  • Uniwersalność: Zestaw nadaje się do stosowania na wszelkich rodzajach i kolorach lakierów, zarówno tradycyjnych, jak i metalizowanych, co sprawia, że jest idealny dla różnych modeli i marek samochodów.

Korzystając z zestawu K2 do usuwania rys z czarnego lakieru, możesz skutecznie przywrócić blask swojemu samochodowi, eliminując rysy i niedoskonałości lakieru, jednocześnie chroniąc go przed dalszymi uszkodzeniami i utratą koloru.

Instrukcja użycia zestawu produktów K2 do usuwania rys z czarnego lakieru

  1. Przygotowanie powierzchni: Dokładnie umyj samochód, aby usunąć wszelkie zabrudzenia i pozostałości. Wysusz lakier za pomocą czystej i miękkiej mikrofibry.
  2. Usuwanie rys i niedoskonałości: Nałóż pastę do usuwania rys K2 Ultra Cut na zadrapania i inne defekty lakieru za pomocą aplikatora gąbkowego. Wykonuj ruchy okrężne, aby równomiernie rozprowadzić pastę. Po nałożeniu pasty, poleruj powierzchnię mikrofibrą do momentu uzyskania pożądanego efektu.
  3. Ożywienie koloru: Wstrząśnij butelką wosku koloryzującego K2 Color Max. Nanieś wosk na suchą i czystą mikrofibrę lub aplikator gąbkowy. Rozprowadź wosk na lakierze samochodu delikatnymi, okrężnymi ruchami. Pozostaw wosk do wyschnięcia, a następnie poleruj powierzchnię czystą mikrofibrą, aby uzyskać połysk.
  4. Zabezpieczenie i pielęgnacja: Po zakończeniu procesu, dokładnie sprawdź całą powierzchnię, aby upewnić się, że nie ma niedoskonałości. Jeśli potrzeba, ponownie nałóż pastę lub wosk na wybrane obszary. Regularnie korzystaj z mikrofibry DWR Standard Duster do czyszczenia i polerowania lakieru samochodu, aby utrzymać jego blask.

Uwaga: Unikaj nakładania produktów na rozgrzany lakier lub podczas intensywnego słońca. Zawsze przestrzegaj instrukcji dotyczących użycia każdego produktu zawartego w zestawie, aby osiągnąć najlepsze wyniki i uniknąć uszkodzeń lakieru.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.