Zestaw K2 do usuwania rys z czerwonego lakieru (K2 Color Max, Ultra Cut, aplikator, mikrofibry)

27,99
Kup teraz - dostawa w czwartekZapytaj o produkt
Producent: K2 - MELLENr produktu: ZESTAW_81Kod producenta: ZESTAW_81Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Zestaw K2 do usuwania rys z czerwonego lakieru

Zestaw K2 do usuwania rys z czerwonego lakieru to kompleksowe rozwiązanie, które usuwa rysy i niedoskonałości, odświeża kolor oraz zapewnia trwałą ochronę lakieru. Pasta K2 Ultra Cut skutecznie wygładza powierzchnię, podczas gdy wosk koloryzujący K2 Color Max nadaje intensywny czerwony kolor i długotrwały połysk. Aplikator gąbkowy K2 i mikrofibry DWR Standard Duster ułatwiają precyzyjne nakładanie produktów oraz zapewniają doskonałe czyszczenie i osuszanie karoserii.

Nadaj swojemu lakierowi drugie życie z zestawem K2: usuwanie rys, ochrona koloru i łatwa aplikacja

 • Usuwanie rys i niedoskonałości: Pasta do usuwania rys K2 Ultra Cut jest lekkościerna i skutecznie usuwa rysy, zadrapania oraz inne niedoskonałości lakieru, sprawiając, że powierzchnia staje się gładka i piękna.
 • Ochrona i odświeżenie koloru: Czerwony wosk koloryzujący K2 Color Max nie tylko odświeża kolor lakieru, ale także nadaje mu intensywność i głębię. Dzięki zawartości wosku Carnauba lakier odzyskuje swój naturalny połysk, regenerując zarówno nowe, jak i starsze powłoki.
 • Łatwa aplikacja: Zawarty w zestawie aplikator gąbkowy K2 ułatwia równomierne i precyzyjne nakładanie pasty i wosku, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo powierzchni lakierowanej.
 • Skuteczność na różnych powierzchniach: Aplikator gąbkowy K2 jest odpowiedni do nakładania różnych produktów, zarówno na elementy lakierowane, jak i gumowe, plastikowe czy skórzane.
 • Wielozadaniowe ścierki mikrofibrowe: Mikrofibry DWR Standard Duster nie tylko doskonale czyścią i osuszają karoserię, kokpit i felgi, ale także nie pozostawiają smug, śladów ani zarysowań, zapewniając doskonały efekt końcowy.
 • Trwałość i łatwość konserwacji: Aplikator gąbkowy K2 oraz ścierki mikrofibrowe DWR Standard Duster są łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu, zachowując swoje właściwości na długo, co gwarantuje wielokrotną użyteczność.

Dzięki zestawowi K2 do usuwania rys z czerwonego lakieru użytkownik może szybko i skutecznie usunąć rysy, odświeżyć kolor lakieru oraz zapewnić mu długotrwałą ochronę, co przekłada się na atrakcyjny wygląd i wartość samochodu.

Instrukcja użycia zestawu produktów K2 do usuwania rys z czerwonego lakieru

 1. Przygotowanie powierzchni: Umieść samochód w miejscu zacienionym i chłodnym. Dokładnie umyj powierzchnię samochodu, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia i zabrudzenia.
 2. Usuwanie rys i niedoskonałości: Zaaplikuj pastę do usuwania rys K2 Ultra Cut na gąbkę lub aplikator. Delikatnie masuj pastę w obszarach z rysami lub niedoskonałościami, wykonując ruchy koliste. Po dokładnym wypolerowaniu, usuń pozostałości pasty za pomocą mikrofibry.
 3. Ochrona i odświeżenie koloru: Przed aplikacją wosku, upewnij się, że lakier jest suchy i wolny od zabrudzeń. Wstrząśnij butelką z woskiem koloryzującym K2 Color Max. Nanieś wosk na czystą, suchą mikrofibrę lub gąbkę aplikatora. Równomiernie rozprowadź wosk na powierzchni lakieru, wykonując ruchy koliste. Pozwól woskowi wyschnąć, a następnie poleruj powierzchnię za pomocą czystej mikrofibry, aby uzyskać połysk.
 4. Zabezpieczenie powierzchni: Po zastosowaniu wosku, unikaj kontaktu z wodą przez co najmniej 12 godzin, aby umożliwić woskowi utwardzenie się. Unikaj mycia samochodu przez co najmniej 24 godziny, aby zapewnić trwałą ochronę powierzchni.
 5. Czyszczenie i konserwacja narzędzi: Po użyciu, umyj aplikator gąbkowy K2 oraz mikrofibry DWR Standard Duster, aby usunąć wszelkie pozostałości pasty i wosku. Pozwól narzędziom wyschnąć przed ich ponownym użyciem, aby zachować ich skuteczność i trwałość.

Przestrzeganie powyższych kroków zapewni skuteczne usunięcie rys, ochronę i odświeżenie koloru lakieru oraz długotrwałą ochronę przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi.


Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.