Szczotko-skrobaczka do szyb 55 cm, miękki uchwyt

18,00
Produkt dostępny (wysyłka w 24 godziny) Zapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: WPAL-0557Kod producenta: 63491Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Solidna szczotko - skrobaczka do szyb wykonana z wysokiej jakości tworzywa odpornego na działanie niskich temperatur. Solidna konstrukcja oraz ergonomiczny, miękki uchwyt piankowy.

Z pomocą szczotko - skrobaczki łatwo usuniesz grubą warstwę śniegu z karoserii pojazdu oraz bez żadnych problemów pozbędziesz się lodu i szronu z szyb samochodowych.

Wymiary:

  • długość szczotki: 55 cm
  • długość powierzchni do zmiatania: 20 cm 
  • szerokość powierzchni do skrobania: 10 cm

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 50zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.