Oczyszczacz zaworów LIQUI MOLY Ventil Sauber 150ml

Oczyszczacz zaworów LIQUI MOLY Ventil Sauber 150ml
52,99
Kup teraz - dostawa w środaZapytaj o produkt
Producent: LIQUI MOLYNr produktu: R23-0677Kod producenta: LIM20456Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Specjalistyczny preparat do usuwania osadu z zaworów dolotowych w silnikach z pośrednim wtryskiem paliwa. Zapewnia czystość zaworów i optymalizuje moc oraz osiągi silnika. Zmniejsza zużycie paliwa. Dodatek do benzyny ma również właściwości czyszczące i należy go stosować regularnie co kilka tysięcy kilometrów.

Zastosowanie:

Preparat należy wlać do paliwa. Jedno opakowanie wystarcza na 50 litrów paliwa. Środek należy stosować co 2000 kilometrów.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.