Dodatek do paliwa (benzyny) K2 E10 Neutralizer koncentrat 6x 10ml (neutralizuje skutki działania bioetanolu)

30,99
Kup teraz - dostawa w poniedziałekZapytaj o produkt
Producent: K2 - MELLENr produktu: 6X K2 T326Kod producenta: 6x K2 T326Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

K2 E10 Neutralizer koncentrat 6x 10ml to kluczowy dodatek do Twojego paliwa, który dostarcza wielu korzyści.

K2 E10 Neutralizer koncentrat 6x 10ml - dodatek do paliwa, zapewniający stabilność, ochronę i wydajność

  • Poprawia jakość paliwa: Dzięki skoncentrowanej formule K2 E10 Neutralizer koncentratu, Twoje paliwo staje się wydajniejsze i bardziej stabilne.
  • Redukuje negatywne skutki bioetanolu: Wprowadzając do paliwa nawet do 10% etanolu, neutralizuje negatywne skutki stosowania paliw zawierających bioetanol, takie jak szybsze starzenie się paliwa.
  • Stabilizuje paliwo: Używając dodatku K2 E10 Neutralizer koncentrat podczas każdego tankowania, chronisz układ paliwowy przed korozją spowodowaną przez bioetanol, zapewniając jednocześnie stabilność paliwa.
  • Ochrona układu paliwowego: Zapewnia ochronę gniazd zaworów oraz wzrost liczby oktanowej, co przekłada się na lepszą wydajność i trwałość silnika.
  • Uniwersalne zastosowanie: Może być stosowany z każdym rodzajem benzyny, także z dodatkami uszlachetniającymi, zarówno w pojazdach benzynowych, jak i hybrydowych.
  • Prosty sposób użycia: Przed tankowaniem wlej zawartość jednego opakowania do zbiornika i zatankuj paliwo. Opakowanie wystarcza na 40 do 60 litrów benzyny.

Dzięki pakietowi 6x po 10ml, masz zapewnioną wygodną i skuteczną ochronę dla swojego układu paliwowego przez dłuższy czas.

Odkryj nasz szeroki asortyment dodatków do oleju i paliwa

W dwr.com.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do dbania o swoje auto. Nasza oferta dodatków do oleju i paliwa zapewni Ci nie tylko optymalne działanie silnika, ale także jego długotrwałą wydajność. Oferujemy szeroki wybór produktów, w tym popularny K2 E10 Neutralizer koncentrat oraz wiele innych, które pomogą Ci utrzymać pojazd w doskonałej kondycji.

Nie czekaj dłużej - sprawdź naszą ofertę już dziś w dwr.com.pl!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.