Zestaw K2 do czyszczenia i smarowania łańcucha (zmywacz 500ml, smar 400ml, szczotka)

61,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: K2 - MELLENr produktu: ZESTAW_86Kod producenta: ZESTAW_86Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Zestaw K2 do czyszczenia i smarowania łańcucha

Zestaw K2 do czyszczenia i smarowania łańcucha zapewnia kompleksową pielęgnację i ochronę łańcucha motocyklowego. Zawiera wydajny zmywacz, który skutecznie usuwa zabrudzenia, oraz suchy smar tworzący trwałą warstwę ochronną, minimalizującą zużycie łańcucha. Uniwersalna szczotka ułatwia dokładne czyszczenie bez demontażu, wydłużając żywotność łańcucha i zapewniając płynną, bezpieczną jazdę.

Korzyści z użytkowania zestawu K2 do czyszczenia i smarowania łańcucha

Zestaw K2 do czyszczenia i smarowania łańcucha zapewnia pełną ochronę i wydłuża żywotność łańcucha, umożliwiając przejechanie nawet 50 tys. km bez konieczności wymiany. Środek czyszczący skutecznie usuwa zabrudzenia, chroniąc łańcuch przed korozją, a suchy smar tworzy trwałą warstwę ochronną, która nie rozpryskuje się podczas jazdy. Uniwersalna szczotka ułatwia dokładne czyszczenie bez demontażu, oszczędzając czas i wysiłek.

Pełna ochrona i wydłużona żywotność łańcucha

 • Regularne czyszczenie i smarowanie łańcucha przy użyciu produktów K2 znacznie przedłuża jego żywotność, umożliwiając przejechanie nawet 50 tys. km bez konieczności wymiany.
 • Utrzymanie łańcucha w doskonałej kondycji minimalizuje ryzyko awarii i zapewnia płynną oraz bezpieczną jazdę.

Kompleksowe czyszczenie bez uszkodzeń

 • Środek do czyszczenia łańcucha motocyklowego K2 Chain Cleaner skutecznie usuwa zabrudzenia z oleju, smaru, błota i brudu, nie niszcząc przy tym łańcuchów typu O-ring, Z-ring i X-ring.
 • Bezpieczny dla powierzchni lakierowanych i gumowych, środek K2 Chain Cleaner nie tylko czyści, ale także chroni łańcuch przed korozją.

Doskonałe smarowanie i ochrona

 • K2 Suchy smar do łańcuchów tworzy trwałą, ochronną warstwę, która mocno przylega do łańcucha, nie rozpryskując się podczas jazdy.
 • Dzięki właściwościom smarująco-penetrującym, smar wnika w najdrobniejsze szczeliny, chroniąc przed przedwczesnym zużyciem. Idealny do wszystkich typów łańcuchów, w tym O-ring, Z-ring i X-ring.

Łatwość i wygoda użytkowania

 • Uniwersalna szczotka do czyszczenia łańcucha K2 umożliwia dokładne wyczyszczenie łańcucha bez konieczności jego demontażu, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i wysiłek.
 • Szczotka jest wyposażona w wytrzymałe, chemicznie odporne włosie z polipropylenu, które skutecznie usuwa zabrudzenia, oraz solidną rączkę, która ułatwia dostęp do trudno dostępnych miejsc.

Prosta aplikacja

 • Produkty K2 są łatwe w użyciu: wystarczy nanieść zmywacz na łańcuch, odczekać kilka minut, spłukać, a następnie nałożyć smar, który po 30 minutach tworzy trwałą warstwę ochronną.
 • Dzięki praktycznym poradom dotyczącym częstotliwości stosowania, zawsze będziesz wiedział, kiedy i jak dbać o swój łańcuch, aby utrzymać go w najlepszym stanie.

Zawartość zestawu K2 do czyszczenia i smarowania łańcucha

Zestaw K2 do czyszczenia i smarowania łańcucha zawiera skuteczny środek czyszczący, który usuwa zabrudzenia i chroni przed korozją, oraz suchy smar, który tworzy trwałą warstwę ochronną, minimalizując rozpryskiwanie i wydłużając interwały smarowania. Uniwersalna szczotka ułatwia dokładne czyszczenie łańcucha bez demontażu, zwiększając jego żywotność.

Środek do czyszczenia łańcucha motocyklowego K2 Chain Cleaner - zmywacz do łańcucha 500ml

 • Skutecznie usuwa zabrudzenia, bezpieczny dla wszystkich typów łańcuchów i powierzchni.
 • Chroni przed korozją i przedwczesnym zużyciem.

K2 Suchy smar do łańcuchów 400ml

 • Wysoce wydajny smar, który wnika we wszystkie szczeliny i pozostawia trwałą, ochronną warstwę.
 • Idealny do różnych typów łańcuchów, minimalizuje rozpryskiwanie i wydłuża interwały pomiędzy kolejnymi smarowaniami.

Uniwersalna szczotka do czyszczenia łańcucha K2 Chain Brush

 • Umożliwia dokładne czyszczenie łańcucha bez demontażu, zwiększając jego żywotność.
 • Wytrzymałe włosie i solidna rączka gwarantują łatwość użycia i skuteczność czyszczenia.

Zestaw K2 - kompleksowa pielęgnacja łańcucha

Zestaw K2 do czyszczenia i smarowania łańcucha to kompletne rozwiązanie dla każdego motocyklisty, zapewniające długotrwałą ochronę i optymalną wydajność łańcucha. Dzięki produktom K2 możesz cieszyć się bezproblemową i bezpieczną jazdą, wiedząc, że Twój motocykl jest zawsze w doskonałym stanie.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.