Wysoce przyczepny do motocyklowych łańcuchów O-RING, Z-RING, X-RING K2 Suchy smar do łańcuchów 400ml

Wysoce przyczepny do motocyklowych łańcuchów O-RING, Z-RING, X-RING K2 Suchy smar do łańcuchów 400ml
27,18
Kup teraz - dostawa w piątekZapytaj o produkt
Producent: K2 - MELLENr produktu: C-W143Kod producenta: W143 K2Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

K2 Suchy smar do łańcuchów ROAD to wysoce wydajny smar, przeznaczony do smarowania łańcuchów oraz zębatek napędowych w motocyklach drogowych. Dzięki właściwościom smarująco-penetrującym, wnika we wszystkie szczeliny, chroniąc łańcuch oraz zębatki przed przedwczesnym zużyciem. Można go stosować we wszystkich typach łańcuchów, x-ring, o-ring, z-ring itp.

Największą zaletą K2 suchego smaru do łańcucha jest to, że w momencie aplikacji jest on płynny, dzięki czemu penetruje wszystkie elementy łańcucha. Natomiast po ok. 30 min. tężeje, pozostawiając przeźroczystą warstwę smarująco - ochronną. Warstwa ta niezwykle mocno przywiera do łańcucha, dzięki czemu nie odpada od niego w czasie jazdy. Przez co motocykl pozostaje czysty, a interwały pomiędzy kolejnymi smarowaniami mogą zostać wydłużone, ponieważ smar pozostaje na swoim miejscu zamiast chlapać na elementy takie jak koła czy wahacz.

Częstotliwość smarowania łańcucha zależy od warunków, w jakich porusza się motocykl (deszcz, kurz, piasek, upał). Zalecamy smarowanie łańcucha co 400 - 500 km. Jednak interwał ten można wydłużać lub skracać w zależności od warunków panujących na drodze.

W razie wyjechania w dłuższą trasę polecamy wersję w opakowaniu 75 ml, która dzięki swoim kompaktowych rozmiarom bez problemu zmieści się do schowka lub kieszeni w kurtce.

Sposób użycia:

  1. Wstrząsnąć przed użyciem.
  2. Nanieść równomiernie na wewnętrzną część całego łańcucha.
  3. Przed dalszą jazdą odczekać ok. 30 min.
  4. W razie potrzeby nadmiar smaru wytrzeć miękką szmatką.
  5. W zależności od warunków polecamy smarowanie łańcucha motocykla co 400 - 500 km.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.