Wysoce przyczepny do motocyklowych łańcuchów O-RING, Z-RING, X-RING K2 Suchy smar do łańcuchów 400ml

28,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: K2 - MELLENr produktu: C-W143Kod producenta: K2 W143Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

K2 Suchy smar do łańcuchów ROAD - Twój klucz do pielęgnacji motocykla

K2 Suchy smar do łańcuchów ROAD to kluczowy element pielęgnacji Twojego motocykla. Dzięki jego wyjątkowej formule, motocykl może pozostać czysty i chroniony nawet w trudnych warunkach drogowych. Gwarantuje to płynna aplikacja, która umożliwia mu dotarcie do najbardziej niedostępnych miejsc w łańcuchu, zapewniając pełną ochronę zarówno dla łańcucha, jak i zębatek napędowych. Co więcej, po krótkim czasie twardnieje, tworząc trwałą, przezroczystą warstwę ochronną, która nie tylko skutecznie przylega do łańcucha, ale także eliminuje ryzyko chlapania podczas jazdy.

Uniwersalna ochrona dla każdego łańcucha: K2 Suchy smar do łańcuchów ROAD

Jego wszechstronność sprawia, że nadaje się do wszystkich typów łańcuchów, bez względu na rodzaj pierścieni uszczelniających. Dzięki temu masz pewność, że Twój motocykl jest zabezpieczony, a Ty możesz cieszyć się dłuższymi interwałami pomiędzy smarowaniami. Co więcej, łatwość aplikacji sprawia, że możesz zadbać o swój motocykl samodzielnie, bez konieczności wizyt w warsztacie.

K2 Suchy smar do łańcuchów ROAD - sposób użycia

  • Wstrząśnij opakowaniem przed użyciem.
  • Nanieś równomiernie na wewnętrzną część całego łańcucha.
  • Odczekaj 15-30 minut przed rozpoczęciem jazdy.
  • W razie potrzeby usuń nadmiar smaru miękką szmatką.

Dostosuj interwały smarowania z K2 Suchym smarem do łańcuchów ROAD

Dzięki zalecanej częstotliwości smarowania, możesz dostosować pielęgnację Twojego motocykla do aktualnych warunków drogowych, zapewniając mu optymalną ochronę nawet w najbardziej wymagających sytuacjach.

K2 Suchy smar do łańcuchów ROAD - interwały smarowania

  • Zalecana częstotliwość smarowania łańcucha to co 400 - 500 km.
  • Możesz dostosować interwały w zależności od warunków drogowych, takich jak deszcz, kurz, piasek, czy upał.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.