Smar w sprayu do łańcuchów OFF-ROAD K2 250ml

14,99
Kup teraz - dostawa w czwartekZapytaj o produkt
Producent: K2 - MELLENr produktu: C-W139Kod producenta: K2 W139Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

K2 Smar do łańcuchów OFF-ROAD 250 ml - Idealny wybór dla motocyklistów terenowych i użytkowników quadów

K2 Smar do łańcuchów OFF-ROAD 250 ml to niezwykle skuteczny produkt stworzony specjalnie dla użytkowników motocykli terenowych i quadów. Zapewniając kompleksową ochronę, ten wysoce wydajny smar penetruje wszystkie szczeliny łańcucha oraz zębatek napędowych, zapobiegając przedwczesnemu zużyciu.

Największą zaletą tego smaru jest jego unikalna formuła, która po aplikacji pozostaje w formie półpłynnej, tworząc trwałą warstwę ochronną. Dzięki temu, błoto, piasek i inne zanieczyszczenia nie przyklejają się do powierzchni łańcucha i zębatek, a podczas ruchu obrotowego są skutecznie usuwane. To sprawia, że układ napędowy pozostaje czysty na dłużej, co redukuje tarcie i wydłuża okres eksploatacji łańcucha i zębatek.

Częstotliwość smarowania zależy od warunków terenowych, w jakich porusza się motocykl. Zaleca się aplikację przed każdym wyjazdem w teren, jednakże ważne jest, aby łańcuch był czysty przed nałożeniem smaru.

K2 Smar do łańcuchów OFF-ROAD - prosty sposób użycia

  1. Wstrząsnąć butelką przed użyciem.
  2. Nanieść równomiernie na wewnętrzną część całego łańcucha.
  3. Odczekać 15 - 30 minut przed rozpoczęciem jazdy.
  4. W przypadku nadmiaru smaru, należy go usunąć mikrofibrą.
  5. Zaleca się smarowanie przed każdym wyjazdem w teren, zależnie od warunków i długości trasy.

Dzięki K2 Smarowi do łańcuchów OFF-ROAD, możesz cieszyć się dłuższą żywotnością i lepszą wydajnością swojego motocykla terenowego, bez obaw o przedwczesne zużycie łańcucha i zębatek.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.