Żarówki LED H1 AMIO X4 Aviator 12V 44W (CANBUS, 6500K, 3936lm)

169,99
Kup teraz - dostawa w poniedziałekZapytaj o produkt
Producent: AMIONr produktu: E-03761Kod producenta: 03761Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Żarówki LED H1 AMIO X4 Aviator  - jasność i precyzja

Żarówki LED H1 AMIO X4 Aviator posiadają CHIP LED 7330, które zapewniają bardzo jasny strumień światła, konkurencyjny dla tradycyjnych żarówek halogenowych. Ich rozłożenie nie oślepia kierowców z naprzeciwka.

Łatwy montaż i uniwersalne zastosowanie

Montaż jest prosty, a rozmiar identyczny z tradycyjnymi żarówkami halogenowymi. Zastosowanie aluminium i miedzi zapewnia wytrzymałość i efektywne chłodzenie.

Bezproblemowa kompatybilność z systemem CANBUS

Żarówki LED H1 AMIO X4 Aviator wyposażone w moduł CANBUS, minimalizujące błędy komunikacyjne z systemem pojazdu. Jednak w niektórych przypadkach zalecane jest dodatkowe wyposażenie w oporniki.

Specyfikacja techniczna żarówek LED H1 AMIO X4 Aviator

  • Napięcie: 12V
  • Moc: 44W (na zestaw)
  • Źródło światła: Diody CHIP LED 7330
  • Barwa światła: 6500K (Xenon White)
  • Natężenie światła: 3936 lumenów (na zestaw)
  • Żywotność diod: Do 50000 godzin
  • Brak zakłóceń: Żarówki LED H1 AMIO X4 Aviator nie zakłócają odbioru radia FM/CB
  • Chłodzenie: Oparte na elektronicznym wiatraku oraz miedzianym rdzeniu
  • Moduł CANBUS: Wbudowany dekoder w 95% samochodów nie powoduje błędu spalonej żarówki
  • Ułożenie diod: Dokładnie w tym samym miejscu co żarnik w tradycyjnej żarówce - parametry takie jak geometria i linia odcięcia światła pozostają niezmienione

Szeroki wybór żarówek LED H1 w dwr.com.pl

Dwr.com.pl oferuje szeroki wybór żarówek LED H1, w tym model H1 AMIO X4 Aviator, dostosowanych do różnorodnych potrzeb motoryzacyjnych.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.