Żarówki LED H1 PHILIPS Ultinon Access 2500 12V 13W (LED-HL, 6000K, łatwy montaż) + żarówki LED W5W

226,99
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: PHILIPSNr produktu: 11258U2500C2 + W5WKod producenta: 11258U2500 + 02645Gwarancja: 24 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Żarówki LED H1 PHILIPS Ultinon Access 2500 12V 13W + żarówki LED W5W

 • LED-HL [≈H1]
 • Żarówka LED do bezpośredniego montażu
 • Kompaktowa konstrukcja
 • 6000 K chłodnego, białego światła

Instalacja typu plug and play

Dzięki żarówkom LED H1 PHILIPS Ultinon Access instalacja jest niezwykle szybka i łatwa. Bez konieczności sprawdzania zgodności ani stosowania dodatkowych elementów, ich ultrakompaktowa obudowa i zintegrowana podstawa zgodna z normą IEC 60061 umożliwiają bezproblemowy montaż. Żarówki LED H1 PHILIPS Ultinon Access pasują do pojazdów wyposażonych w żarówki typu H1, zapewniając szeroką zgodność z większością modeli pojazdów.

Lepsza wydajność wiązki światła niż w przypadku żarówek halogenowych

Zaprojektowane z myślą o lepszej wydajności wiązki światła, żarówki LED H1 PHILIPS Ultinon Access wykorzystują najnowsze innowacje w technologii LED. Oferują taki sam strumień świetlny jak standardowe żarówki halogenowe z homologacją ECE, jednak przy znacznie niższym zużyciu energii. Poprawiona widoczność na drodze przyczynia się do bezpieczniejszej jazdy, ułatwiając dostrzeganie przeszkód.

Zgodność z normami motoryzacyjnymi

Produkty Philips, znane w branży motoryzacyjnej od ponad 100 lat, są projektowane z myślą o zgodności z wymaganiami dzisiejszego środowiska motoryzacyjnego. Żarówki LED H1 PHILIPS Ultinon Access spełniają normy EMI dotyczące zakłóceń elektromagnetycznych, zapewniając precyzyjne działanie bez zakłóceń innych komponentów pojazdu.

Długotrwałe działanie

Rygorystyczne testy i sprawdzanie zapewniają, że żarówki LED H1 PHILIPS Ultinon Access są nie tylko trwałe, ale także oferują nawet trzykrotnie dłuższą żywotność niż porównywalne żarówki halogenowe. Jednorodne światło przez cały okres eksploatacji oraz oferta gwarancyjna dodatkowo podkreślają wysoką jakość produktu.

Specyfikacja techniczna

Żarówki LED H1 PHILIPS Ultinon Access 2500 12V 13W

 • Zastosowanie: Światła drogowe, światła mijania, światła przeciwmgielne
 • Podstawa: P14,5s
 • Temperatura barwowa: 6000 K
 • Moc: 13 W
 • Napięcie: 12 V
 • Trwałość: 1500 godzin
 • Lumeny: 1400

Żarówki LED W5W AMiO T10 12V COB HPC

 • Symbol trzonka: T10, W3W / W5W
 • Napięcie: 12V
 • Szerokość trzonka (mocowania): 9 mm
 • Długość całkowita: 23 mm
 • Typ LED: HPC COB sferyczna
 • Kolor: biały

Zawartość zestawu

Żarówki LED W5W charakteryzują się wysokim współczynnikiem oddawania barw, jednolitą luminescencją, brakiem plamki świetlnej, długą żywotnością, ochroną zdrowia i środowiska. Szklana powłoka dodatkowo efektywnie rozprasza ciepło, zapewniając stabilne działanie. Idealne do zastosowania w różnych miejscach pojazdu, takich jak światło kopuły, oświetlenie tablicy rejestracyjnej, światło obrysowe boczne czy światła parkingowe.

Oświetl drogę z elegancją! Szeroki wybór żarówek LED H1 i nie tylko – w sklepie dwr.com.pl!

W sklepie dwr.com.pl stawiamy na jasność i bezpieczeństwo na drodze! Dlatego prezentujemy szeroki asortyment żarówek LED, w tym popularny model żarówek LED H1, które dostępne są teraz w rewelacyjnych zestawach z żarówkami LED W5W.

Zestawy dla każdego modelu

Ponadto, polecamy zestawy obejmujące różne modele żarówek LED PHILIPS Ultinon Access 2500, idealnie dopasowane do różnych rodzajów świateł w pojeździe. Oto kilka propozycji:

Nie zwlekaj! Oświetl drogę z klasą, korzystając z naszej oferty żarówek LED PHILIPS Ultinon Access 2500. Zamów teraz na dwr.com.pl i ciesz się nowoczesnym oświetleniem, które sprawi, że Twoje podróże staną się jeszcze bezpieczniejsze i bardziej stylowe!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.