Żarówki LED W5W AMiO T10 12V COB HPC, zalane silikonem, białe, 2 szt.

5,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: AMIONr produktu: X-02645Kod producenta: 02645*Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Para żarówek LED o symbolu T10 W5W, które są często stosowane do różnych zastosowań w pojazdach. 

Żarówki LED W5W T10 AMiO 12V COB HPC - charakterystyka żarówek LED COB

 • Wysoki współczynnik oddawania barw: Żarówki te mają zdolność oddawania barw, co oznacza, że emitują światło zbliżone do naturalnego światła dziennego. To może poprawić widoczność i komfort jazdy w porównaniu do tradycyjnych żarówek.
 • Jednolita luminescencja: Żarówki te emitują światło równomiernie, co oznacza, że nie mają widocznej plamki świetlnej, co może pomóc w eliminacji niepożądanych efektów oślepiania lub nierównomiernego oświetlenia.
 • Długa żywotność: Przewiduje się, że te żarówki LED mogą pracować przez ponad 50 000 godzin, co oznacza, że będą działać przez długi czas bez potrzeby częstej wymiany.
 • Ochrona zdrowia i środowiska: LED-y zazwyczaj nie zawierają szkodliwych substancji takich jak rtęć, co sprawia, że są bardziej przyjazne dla zdrowia ludzi i środowiska.
 • Szklana powłoka rozpraszająca ciepło: Żarówki te mają szklaną powłokę, która pomaga efektywnie rozpraszać ciepło, co może przyczynić się do lepszej trwałości i wydajności.

Żarówki LED W5W T10 AMiO 12V COB HPC - zastosowanie

Te żarówki LED T10 W5W są przeznaczone do różnych zastosowań w pojazdach, takich jak:

 • Światło podsufitki: Oświetlenie wnętrza pojazdu, na przykład wewnątrz dachu.
 • Oświetlenie tablicy rejestracyjnej: Oświetlenie numeru rejestracyjnego pojazdu.
 • Światło obrysowe boczne: Niewielkie światło boczne, które może pomagać innym kierowcom zobaczyć pojazd.
 • Oświetlenie drzwi: Światło przy drzwiach pojazdu, które może ułatwiać wsiadanie i wysiadanie w nocy.
 • Światło obrysowe: Światło używane do zwiększenia widoczności pojazdu z boku.
 • Światła parkingowe: Światła używane do parkowania w nocy.

Żarówki LED W5W T10 AMiO 12V COB HPC - specyfikacja

 • Symbol trzonka: T10, W5W, W3W - Oznacza rodzaj i wymiary trzonka, który pasuje do odpowiednich gniazd żarówek w pojeździe.
 • Napięcie: 12V - Wymagane napięcie zasilania dla tych żarówek.
 • Szerokość trzonka (mocowania): 9 mm - Szerokość trzonka, czyli część, która jest wkładana do gniazda.
 • Długość całkowita: 23 mm - Całkowita długość żarówki.
 • Typ LED: HPC COB sferyczna - Typ diod LED użytych w żarówce, w tym przypadku HPC COB (Chip-on-Board) sferyczna.
 • Kolor: biały - Emitowany kolor światła.
 • Brak modułu CANBUS: To oznacza, że te żarówki nie posiadają modułu CANBUS, który mógłby reagować na pewne komunikaty błędów w pojeździe.

Żarówki LED W5W T10 AMiO 12V COB HPC to nowoczesne źródła światła stosowane w pojazdach do różnych celów oświetleniowych, charakteryzujące się wysoką wydajnością, długą żywotnością i możliwością dostosowania do wielu zastosowań.

Wyeliminuj błędy żarówek w komputerze samochodu z dwr.com.pl! Odkryj nasze oporniki CANBUS!

W sklepie dwr.com.pl oferujemy oporniki, znane również jako rezystory CANBUS, które zostały specjalnie zaprojektowane w celu eliminowania błędów związanych ze spaloną żarówką na komputerze samochodu.

Wraz z rosnącym zastosowaniem zaawansowanych technologii w samochodach, wiele nowoczesnych modeli wyposażonych jest w systemy monitorujące i kontrolujące oświetlenie, takie jak system CANBUS. Niestety, niektóre żarówki LED mogą generować błąd na komputerze samochodu, sugerujący, że występuje problem ze spaloną żarówką. Właśnie w takich sytuacjach oporniki CANBUS stają się niezastąpionym narzędziem.

Oporniki CANBUS pomagają w eliminacji tych błędów. Dzięki ich zastosowaniu można uniknąć niepotrzebnych sygnałów ostrzegawczych i informacyjnych na desce rozdzielczej, co przyczynia się do zwiększenia komfortu jazdy oraz zapewnienia spokojniejszego i bardziej precyzyjnego monitorowania stanu oświetlenia pojazdu.

Odkryj szeroki wybór żarówek LED W5W - Doskonałe rozwiązania dla Twojego oświetlenia samochodu!

Oprócz opisanego produktu, nasz asortyment obejmuje również szeroki wybór innych żarówek LED W5W. Oferujemy różnorodne modele, w tym różne technologie oraz specyfikacje. Bez względu na potrzeby oświetleniowe w Twoim pojeździe, znajdziesz u nas odpowiednie żarówki LED W5W, które mogą poprawić widoczność, efektywność energetyczną oraz estetykę oświetlenia wewnątrz i na zewnątrz pojazdu. Dzięki naszemu bogatemu asortymentowi jesteśmy pewni, że znajdziesz produkt dopasowany do swoich oczekiwań i potrzeb oświetleniowych.

Opinie o produkcie

średnia ocena: 5 ze wszystkich 1 opinii
Bardzo dobra jakość wykonania i odprowadzanie ciepła.Świecą bardzo mocno.Miałem już kilkanascie innych wcześniej i przegrzewały się a te są super Pat
03 marca 2022

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.