Żarówki LED W5W T10 12V 1x F10 LED, całoszklane, białe, 2 szt.

6,00
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: VISIONNr produktu: B1-58271Kod producenta: 58271Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Żarówki LED W5W T10 12V 1x F10 LED to produkt oświetleniowy zaprojektowany do różnych zastosowań w pojazdach. Są to małe, całoszklane żarówki LED o białej barwie światła o temperaturze 6500K. Każda żarówka zawiera jedno źródło światła w postaci diody LED typu F10. Napięcie pracy tych żarówek to 12V.

Specyfikacja techniczna tych żarówek obejmuje kąt świecenia wynoszący 120°, co oznacza, że emitują one światło w dość szerokim obszarze. Nie posiadają modułu CANBUS, co może być istotne w przypadku niektórych pojazdów, które wymagają takiego modułu do poprawnego działania oświetlenia LED.

Producentem tych żarówek jest firma VISION, znana z wysokiej jakości wykonania swoich produktów.

Zastosowanie żarówek LED W5W T10 może być różnorodne, ale najczęściej spotyka się je w oświetleniu pojazdów. Ich typowym zastosowaniem jest oświetlenie tablicy rejestracyjnej, jednak mogą być również stosowane jako oświetlenie wnętrza pojazdu, w reflektorach kierunkowskazów bocznych czy jako oświetlenie postojowe w niektórych modelach samochodów.

Zalety stosowania żarówek LED:

 • Niska energia: Żarówki LED zużywają znacznie mniej energii niż tradycyjne żarówki żarówki halogenowe czy żarówki samochodowe. To może przyczynić się do oszczędności paliwa w przypadku pojazdów.
 • Długa żywotność: LED-y są znane z długotrwałej żywotności. Żarówki LED mogą pracować przez wiele tysięcy godzin, co oznacza rzadszą konieczność wymiany.
 • Natychmiastowe pełne światło: Żarówki LED osiągają pełne natężenie światła niemal natychmiast po włączeniu, w przeciwieństwie do tradycyjnych żarówek, które potrzebują pewnego czasu na osiągnięcie pełnej jasności.
 • Niska emisja ciepła: Żarówki LED generują znacznie mniej ciepła niż tradycyjne żarówki, co może przyczynić się do zmniejszenia ryzyka przegrzania i innych problemów.
 • Bogata gama barw: Żarówki LED są dostępne w różnych temperaturach barwowych, co pozwala dostosować oświetlenie do własnych preferencji.
 • Odporność na wstrząsy i drgania: LED-y są bardziej odporne na wstrząsy i drgania, co sprawia, że żarówki LED są bardziej trwałe w warunkach drogowych.
 • Mniejsze obciążenie układu elektrycznego: Ze względu na niski pobór prądu, żarówki LED nie obciążają układu elektrycznego pojazdu tak bardzo jak tradycyjne żarówki.
 • Lepsza widoczność: W przypadku oświetlenia zewnętrznego, żarówki LED mogą zapewnić lepszą widoczność na drodze, dzięki intensywności światła i lepszej jakości oświetlenia.

Warto jednak zaznaczyć, że cena początkowa żarówek LED może być wyższa niż tradycyjnych żarówek, jednak z uwagi na ich długą żywotność i oszczędności energetyczne, mogą okazać się bardziej opłacalnym wyborem w dłuższej perspektywie czasowej.

Specyfikacja techniczna żarówek LED W5W T10 12V 1x F10 LED:

 • Oznaczenie: W5W T10
 • Źródło światła: 1x F10 LED
 • Napięcie: 12V
 • Barwa światła: 6500K (biała)
 • Kąt świecenia: 120°
 • Moduł CANBUS: Brak
 • Producent: VISION
 • Typ osłony: Całoszklane
 • Ilość sztuk w opakowaniu: 2 sztuki

W ofercie sklepu dwr.com.pl posiadamy bogaty asortyment żarówek LED W5W, które mogą spełnić różnorodne potrzeby oświetleniowe w pojazdach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną gamą produktów w celu znalezienia odpowiednich rozwiązań do optymalizacji oświetlenia w Twoim pojeździe.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.